Rodrígueze "doprovodila" na trénink policie. Neslyšel ji kvůli hudbě

Sport Sport
2. 1. 2016 12:11
Kolumbijský fotbalista James Rodríguez dorazil na novoroční trénink Realu Madrid s policií v patách. Krále střelců předloňského mistrovství světa pronásledovalo vozidlo s modrým majáčkem kvůli tomu, že do tréninkového centra uháněl po madridském okruhu až dvousetkilometrovou rychlostí.
James Rodriguez s policejním vozidlem na zadním nárazníku.
James Rodriguez s policejním vozidlem na zadním nárazníku. | Foto: Twitter

Madrid - Kolumbijský fotbalista James Rodríguez dorazil na novoroční trénink Realu Madrid s policií v patách. Krále střelců předloňského mistrovství světa pronásledovalo vozidlo s modrým majáčkem kvůli tomu, že do tréninkového centra uháněl po madridském okruhu až dvousetkilometrovou rychlostí.

Čtyřiadvacetiletý Rodríguez si zadělal na spoustu problémů nejen překročením rychlosti zhruba o 80 km/h, ale i tím, že ignoroval výzvy neoznačeného policejního vozu k zastavení.

Podle španělského tisku mu tak hrozí odebrání řidičského průkazu, jako se to stalo loni jeho spoluhráči Karimu Benzemovi. Sám Rodríguez se skrze španělská média bránil tím, že zaspal na trénink a proto pospíchal.

Výzev policie si nevšiml kvůli soustředění na řízení a hlasitě puštěné hudbě ve svém luxusním Audi R8. Ta jej měla začít pronásledovat kvůli podezření, že je vozidlo kradené a pachatel ujíždí z místa činu.

Dle místních médií hrozí nyní talentovanému Kolumbijci odebrání řidičského průkazu na šest měsíců až jeden rok a také mastná pokuta.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy