Ribéryho ´Lolita´ promluvila: Byl milý. Za 2000 euro

Reuters Reuters
22. 4. 2010 10:52
Francouzova manželka prý za svým mužem stojí
Manželé Ribéryovi.
Manželé Ribéryovi. | Foto: Václav Rojík

Paříž - Nepříliš šťastné období nyní prožívá útočník fotbalového Bayernu Mnichov Franck Ribéry. Krom nízké gólové produktivity a červené karty ze včerejšího semifinále Ligy mistrů s Lyonem mu totiž dělá starosti i aféra kolem údajného sexuálního styku s nezletilou prostitutkou.  

Ta ve středu poprvé promluvila před francouzskou policií, přičemž přiznala, že se v sedmnácti letech stýkala nejen se ženatým Ribérym, ale také s jeho kolegy z francouzské reprezentace Sidney Govouem a Karimem Benzemou.

"S těmi muži jsem spala, ale o svém věku jsem jim lhala. Byli to moji muži. Všichni se mi líbili a zacházeli se mnou slušně, jen mě trošku rozmazlovali. Měli by je nechat být," uvedla na policii Zahia Deharová

Čtěte také: AFP: Ribéry prý měl styk s nezletilou prostitutkou

Nyní osmnáctiletá Pařížanka, která prý chce v budoucnosti být modelkou, si prý za noc s francouzskými reprezentanty účtovala až dva tisíce euro (cca padesát tisíc korun), přičemž měsíčně si vydělala s různými klienty až dvacet tisíc euro (půl milionu korun).

Ribérymu i dalším fotbalistům, kteří zatím v kauze kolem nevěstince Café Zaman figurují, hrozí v případě obvinění a následného odsouzení pokuta čtyřicet tisíc euro (přibližně milion korun), nebo trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 53 minutami

Veterináři kvůli ptačí chřipce vybijí chov drůbeže ve Slepoticích, půjde o více než 137 tisíc kusů

Vybíjení drůbeže kvůli ptačí chřipce v chovu společnosti Moras Moravany, v němž byla prokázána ptačí chřipka, začne toto pondělí večer. Informoval o tom předseda představenstva Zdeněk Barták. Na farmě ve Slepoticích firma chová zhruba 7000 krůt a asi 130 000 brojlerů. 

Likvidaci provedou hasiči podle pokynů veterinářů. Podle Tomana by byli povolání vojáci jen v případě, pokud by to bylo nutné. Hmotnost drůbeže veterináři odhadují na 400 tun.

Dalších 120 000 kusů drůbeže firma chová ve velkochovu v Moravanech, ve vzdálenosti do tří kilometrů od nového ohniska. O jejich utracení se teprve rozhodne, žádné úhyny tam dosud nebyly hlášené, sdělili v pondělí zástupci Státní veterinární správy (SVS) a ministerstva zemědělství. Veterináři odvezli vzorky z tohoto chov k vyšetření, na výsledky se zatím čeká. Vzorkovat se budou také drobné chovy. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy