Ribéryho ´Lolita´ promluvila: Byl milý. Za 2000 euro

Reuters Reuters
22. 4. 2010 10:52
Francouzova manželka prý za svým mužem stojí
Manželé Ribéryovi.
Manželé Ribéryovi. | Foto: Václav Rojík

Paříž - Nepříliš šťastné období nyní prožívá útočník fotbalového Bayernu Mnichov Franck Ribéry. Krom nízké gólové produktivity a červené karty ze včerejšího semifinále Ligy mistrů s Lyonem mu totiž dělá starosti i aféra kolem údajného sexuálního styku s nezletilou prostitutkou.  

Ta ve středu poprvé promluvila před francouzskou policií, přičemž přiznala, že se v sedmnácti letech stýkala nejen se ženatým Ribérym, ale také s jeho kolegy z francouzské reprezentace Sidney Govouem a Karimem Benzemou.

"S těmi muži jsem spala, ale o svém věku jsem jim lhala. Byli to moji muži. Všichni se mi líbili a zacházeli se mnou slušně, jen mě trošku rozmazlovali. Měli by je nechat být," uvedla na policii Zahia Deharová

Čtěte také: AFP: Ribéry prý měl styk s nezletilou prostitutkou

Nyní osmnáctiletá Pařížanka, která prý chce v budoucnosti být modelkou, si prý za noc s francouzskými reprezentanty účtovala až dva tisíce euro (cca padesát tisíc korun), přičemž měsíčně si vydělala s různými klienty až dvacet tisíc euro (půl milionu korun).

Ribérymu i dalším fotbalistům, kteří zatím v kauze kolem nevěstince Café Zaman figurují, hrozí v případě obvinění a následného odsouzení pokuta čtyřicet tisíc euro (přibližně milion korun), nebo trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Teplice dostaly pokutu 20 tisíc za pyrotechniku v hledišti

Teplický fotbalový klub dostal od disciplinární komise pokutu 20.000 korun za pyrotechniku v hledišti při domácím utkání 8. kola s Karvinou (0:0). S dalšími pěti kluby, Zlínem, Spartou, Slavií, Slováckem a Ostravou, disciplinárka zahájila řízení vesměs za nesportovní chování fanoušků v 9. kole, v případě Zlína ale i kvůli rasismu.

Komise také udělila obligátní tresty zákazu startu v jednom soutěžním utkání za červené karty, kterou v minulém kole obdrželi českobudějovický Tomáš Sivok a plzeňský Lukáš Hejda. Oba přijdou o vzájemný sobotní duel na jihu Čech.

Další zprávy