Řezníček přestoupil z Mladé Boleslavi do Brna

ČTK ČTK
9. 7. 2015 13:12
Sedmadvacetiletý útočník podepsal v novém působišti víceletou smlouvu a dnes se zapojil do tréninku s týmem. Zbrojovka o tom informovala na svých internetových stránkách.
Jakub Řezníček
Jakub Řezníček | Foto: Milan Kammermayer

Brno - Fotbalista Jakub Řezníček přestoupil z Mladé Boleslavi do Brna. Sedmadvacetiletý útočník podepsal v novém působišti víceletou smlouvu a dnes se zapojil do tréninku s týmem. Zbrojovka o tom informovala na svých internetových stránkách.

Řezníček by měl v Brně vyřešit problém s útočníky. Zbrojovka už delší dobu sháněla hrotového hráče, stála i o jabloneckého Martina Doležala. "Variant bylo několik, ale jednání s Mladou Boleslaví bylo nejrychlejší. Právě rychlost pro nás byla prioritou, přáli jsme si útočníka mít již na soustředění, aby měl prostor a čas se s týmem poznat a sehrát," uvedl sportovní ředitel Zbrojovky Zdeněk Kudela.

Řezníček nakoukl do ligy v roce 2007 v Příbrami. Poté zamířil do Mladé Boleslavi a v dalších sezonách hostoval ve slovenském Ružomberoku, Českých Budějovicích, Příbrami a naposledy na jaře ve Spartě. V jejím dresu v lize nastupoval jako střídající hráč a k devíti podzimním brankám žádnou nepřidal.

Celkem v nejvyšší soutěži nastřílel v 166 utkáních 36 gólů. V mládežnických kategoriích reprezentoval, čtyři zápasy odehrál za jednadvacítku.

 

Právě se děje

Další zprávy