Rána pro objev ligy. Hromada má natržený vaz, Tvrdík mu za Slavii vzkazuje: Pořád tě chceme

ČTK ČTK
Aktualizováno 11. 6. 2017 14:07
"Od chvíle, co jsem se dozvěděl o mé diagnóze, jsem se v kontaktu s rodinou, agentem a samozřejmě Slavií. Řeší se to. Věřím, že se nic nezmění na postoji klubu i na budoucnosti mojí kariéry. Je to fakt pro mě obrovské zklamání, ale už to nevrátím. Bohužel takový je fotbalový život," říká zraněný fotbalista, který se měl stát velkou posilou úřadujících mistrů. Jaroslav Tvrdík mu za Slavii poslal povzbudivý vzkaz.
Jakub Hromada válel za Plzeň, v létě měl přestoupit do Slavie. Jenže teď si poranil vaz v koleni.
Jakub Hromada válel za Plzeň, v létě měl přestoupit do Slavie. Jenže teď si poranil vaz v koleni. | Foto: Tomáš Liška

Praha - Slovenský záložník Jakub Hromada, který by měl od příští sezony posílit fotbalisty Slavie, přišel kvůli zranění o nadcházející evropský šampionát jednadvacítek v Polsku.

Jednadvacetiletý středopolař nedohrál páteční přípravné utkání s Liptovským Hrádkem a sobotní vyšetření ukázalo, že má natržený kolenní vaz.

"Všechno nasvědčovalo tomu, že to nebude vážné. Myslel jsem si, že to bude natažený postranní vaz. Po magnetické rezonanci se bohužel ukázalo, že vaz je natržený. Je to obrovské zklamání, nemůžu cestovat na Euro. Čeká mě delší pauza, asi dva až tři měsíce. Pracoval jsem dva roky na ME a jeden nešťastný moment to změnil," uvedl Hromada pro web slovenského svazu.

Hráč, který strávil uplynulou sezonu na hostování v Plzni, se měl v nejbližší době stát posilou Slavie. "Od chvíle, co jsem se dozvěděl o mé diagnóze, jsem se v kontaktu s rodinou, agentem a samozřejmě Slavií. Řeší se to. Věřím, že se nic nezmění na postoji klubu i na budoucnosti mojí kariéry. Je to fakt pro mě obrovské zklamání, ale už to nevrátím. Bohužel takový je fotbalový život," dodal Hromada.

Podle předsedy představenstva Slavie Jaroslava Tvrdíka Pražané s Hromadovým příchodem ze Sampdorie Janov nadále počítají. "Zranění bohužel k vrcholovému fotbalu patří. Na přestupu Jakuba Hromady se nic nemění. Jsme s hráči v dobrém i ve zlém. Vítej doma, Jakube," uvedl Tvrdík na twitteru.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy