Provokace. Limberský vstřelil gól a vysmátý točil volantem

Sport Sport
Aktualizováno 13. 9. 2015 21:14
Obránce Viktorie Plzeň vstřelil úvodní gól nedělního zápasu Synot ligy na hřišti Příbrami a prezentoval se kontroverzní gólovou oslavou.
David Limberský.
David Limberský. | Foto: Tomáš Liška

Příbram - Tohle si mohl David Limberský odpustit. Obránce Viktorie Plzeň vstřelil úvodní gól nedělního zápasu Synot ligy na hřišti Příbrami a prezentoval se kontroverzní gólovou oslavou.

Limberský po vstřelené brance v plném běhu a se smíchem točil imaginárním volantem. Jasně tak odkazoval na svůj incident z poloviny minulého týdne, kdy na pražském Smíchově v opilosti naboural do zdi svým luxusním vozem značky Bentley a poté vyhrožoval zasahujícím policistům.

Limberského kvůli nehodě vyšetřuje policie a potrestal ho i klub. Levý bek dostal rekordní pokutu a také přišel o kapitánskou pásku. V Příbrami nakonec Plzeň zvítězila 4:0, Limberský se trefil dvakrát.

"David podal výborný výkon a ty dva góly jsou pro něj odměnou. Oslavu jsem neviděl, takže nemohu říct, co se tam odehrálo," řekl po utkání trenér Západočechů Karel Krejčí. Sám Limberský k žádnému rozhovoru po utkání nebyl vedením klubu připuštěn.

Názor Jaromíra Bosáka:

 

Právě se děje

před 40 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy