Kane opět řádil, Tottenham díky jeho trefám vyhrál nad QPR

7. 3. 2015 18:11
Fotbalisté Tottenhamu porazili v dohrávce 27. kola anglické ligy v londýnském derby Queens Park 2:1 a posunuli se na šesté místo tabulky.
Harry Kane slaví jednu ze svých branek v síti QPR
Harry Kane slaví jednu ze svých branek v síti QPR | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Tottenhamu porazili v dohrávce 27. kola anglické ligy v londýnském derby Queens Park 2:1 a posunuli se na šesté místo tabulky. Oba góly vítězů dal útočník Harry Kane, který se posunul na třetí místo pořadí střelců.

Anglický reprezentant do 21 let otevřel skóre hlavičkou ve 34. minutě. Podruhé se prosadil o dalších 34 minut hry později a se 16 brankami se posunul na třetí místo tabulky kanonýrů, jeden zásah za Diega Costu z Chelsea a Sergia Agüera z Manchesteru City.

Závěr duelu proti svému bývalému týmu zdramatizoval snížením technickou střelou z hranice pokutového území brazilský záložník Sandro. Queens Park už ale další branku nepřidal a zůstává na sestupové osmnácté příčce.

Další utkání anglické ligy již tento víkend na programu není. Oba kluby využily své brzké vyřazení z Anglického poháru a dohrály zápas odložený z minulého víkendu, kdy Tottenham hrál finále Ligového poháru s Chelsea (0:2).