Překvapení může vydělat balík, bookmakeři věří jen Plzni

Sport ČTK Sport, ČTK
9. 8. 2013 19:29
Podle sázkových kanceláří postoupí do základní skupiny evropských fotbalových pohárů pouze Plzeň, které přisoudil los 4. předkola Ligy mistrů slovinský Maribor.
Podle bookmakerů skončí hráči Jablonce i Liberce v předkole Evropské ligy.
Podle bookmakerů skončí hráči Jablonce i Liberce v předkole Evropské ligy. | Foto: CPA

Praha - Podle sázkových kanceláří postoupí do základní skupiny evropských fotbalových pohárů pouze Plzeň, které přisoudil los 4. předkola Ligy mistrů slovinský Maribor.

Na proti tomu Jablonci v souboji o Evropskou ligu s Betisem Sevilla a Liberci proti Udine nedávají bookmakeři téměř žádné šance na úspěch v podobě postupu do základních skupin druhé nejprestižnější pohárové soutěže.

Tipsport krátce po poledním losu v Nyonu vypsal na postup Plzně kurz 1,35:1, na Slovince lze tipovat v poměru 2,7:1. Fortuna nabízí na Západočechy 1,38:1, na Maribor pak 2,6:1.

"Do 4. předkola podle nás Plzeň vstupuje jednoznačně jako favorit. Skvěle složené mužstvo, poháry ostřílená osa týmu s Horváthem v čele a skvělý stratég Vrba. To jsou přednosti Západočechů, které by měly opět rozhodovat," mínil vedoucí bookmaker Tipsportu Ladislav Pavlis.

Zbylým dvěma českým zástupcům v pohárech sázkové kanceláře vůbec nevěří. Na postup Jablonce přes Betis vypsala Fortuna kurz 4,02:1 a Tipsport 4,5:1. Naopak na sedmý celek uplynulé sezony La Ligy se dá krátce po losu sázet za 1,16:1 u Fortuny a 1,13:1 u Tipsportu.

Liberci dávají bookmakeři jen nepatrně vyšší naděje. Na jeho účast v základní části Evropské ligy je u Fortuny kurz 3,43:1, u Tipsportu pak 4,2:1. Naopak na Udine lze tipovat v nízkém poměru 1,22:1 u Fortuny a 1,15:1 u Tipsportu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy