Porno stránka jako silný sponzor? Amatérské fotbalisty z Washingtonu teď zná celý svět

Sport Sport
18. 6. 2017 15:41
Fotbalisté amatérského fotbalové klubu z Washingtonu se proslavili zásluhou netradičního sponzora.
FC Washington Square s logem nového a velmi silného sponzora.
FC Washington Square s logem nového a velmi silného sponzora. | Foto: www.twitter.com

Praha - Internetovou stránku RedTube znají snad všichni příznivci samohany. O fotbalovém klubu FC Washington Square zase neměl donedávna nikdo ani ponětí. Nyní jsou však amatéři z hlavního města USA známí téměř po celém světě. 

Důvod? Hospodská debata spoluhráčů, po které nadšení amatéři oslovili nejen u mužů populární web. "Stále jsme jen na začátku. Máme nejlepšího sponzora na světě," napsali zástupci Washingtonu na twitteru. Na sociálních sítích můžete najít dnes už slavný tým pod hashtagem #RedTubeARMY.

Hráči Washingtonu brali původně podporu od webu jako bláznivý žert. Jenže netrvalo dlouho a obrovský potenciál spolupráce začali američtí fotbalisté využívat. Nyní si může každý fanoušek objednat reklamní předměty týmu netradičního sponzora.

"Od špičkových týmů až po největší amatéry jsme na světě naprostým unikátem. Nikdo nemá takového sponzora," napsal klub na twitteru. Přesto nejsou fotbalisté Washingtonu Square první. V minulosti podporoval konkurenční web PornHub univerzitní tým Rutherford Raiders, ale vedení Univerzity v Kentu označilo tuto spolupráci po chvíli za nevhodnou.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchový vod

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchových vod. Průtoky v potocích jsou velmi nízké a kyslíkový deficit může ohrozit vodní ekosystém. Zákaz odběru povrchových vod platí už také na Chomutovsku. Lidé nesmějí brát vodu na zalévání zahrad, hřišť a trávníků či na napouštění bazénů a mytí aut z Maršovského potoka, Bouřlivce a Štrbického potoka. Zákaz platí do 31. října. Za nedodržení vyhlášky hrozí pokuta v případě fyzické osoby do 50 tisíc korun a v případě podnikatelů do 100 tisíc korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy