Populární šutér Skuhravý fingoval krádež luxusního auta

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
9. 8. 2011 19:00
Místo majiteli předal Skuhravý auto komplicovi

Praha - Populární střelec české a československé fotbalové reprezentace Tomáš Skuhravý je podezřelý z pojišťovacího podvodu.

Někdejší útočník pražské Sparty, FC Janov či Sportingu Lisabon si zapůjčil luxusní auto v hodnotě dvou milionů korun. Místo toho, aby jej vrátil majiteli, předal vozidlo komplicovi, který měl pozměnit identifikační znaky vozidla s cílem následného prodeje.

Zprávu přinesl server kladenskelisty.cz. Podle něj se Skuhravý k trestnému činu přiznal a je stíhán na svobodě.

Čtěte také:
Kotel Slavie je bez šéfa. Ten má být rok bez fotbalu
Bývalý trenér Kladna a Příbrami je ve vazbě za napadení

Podle ČTK vypovídal pětačtyřicetiletý Skuhravý už minulý týden na středočeském krajském ředitelství policie.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Zemřel vědec, vynálezce a odbojář Mojmír Petráň, bylo mu 99 let

Ve věku 99 let zemřel v sobotu 13. srpna vědec Mojmír Petráň. Na facebooku o tom dnes informovala Učená společnost ČR, jejímž členem Petráň byl. Petráň společně se svým kolegou Milanem Hadravským v 60. letech sestrojili a patentovali konfokální mikroskop s dvojitým řádkováním. Vynález znamenal převrat v mikroskopických technikách a přispěl k bouřlivému rozvoji molekulární buněčné biologie. Vědec Petráň byl i protinacistickým odbojářem.

Svůj přelomový vynález Petráň a Hadravský, kteří v 60. letech působili na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, patentovali v roce 1967 ve Spojených státech. Publikovali ho v roce 1968 ještě před okupací Československa. Po srpnové okupaci Petráň upadl v nemilost, neboť v době Pražského jara sympatizoval s reformními politiky. Svůj mikroskop pak musel vyrábět "podomácku" pod záštitou JZD Komorno u Plzně. Kvůli tomu vzniklo jen několik kusů přístroje.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Při izraelském náletu u Tartúsu zahynuli podle Damašku tři syrští vojáci

Při dnešním izraelském náletu na oblast u syrského pobřežního města Tartús přišli o život tři syrští vojáci a další tři byli zraněni. Oznámila to syrská armáda. Televizní stanice Al-Arabíja předtím uvedla, že izraelská vojenská letadla zaútočila na Tartús a před vypálením střel letěla nad libanonským pobřežím. Izraelská armáda své operace v Sýrii nechává bez komentáře. Útočí hlavně na cíle spojené se spojenci syrské vlády, což je Írán a libanonský Hizballáh. Agentura Reuters napsala, že se k Tartúsu blíží loď, která veze z Ukrajiny obilí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy