Policie obvinila Benzemu a Ribéryho za sex s nezletilou

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
20. 7. 2010 19:19
Oba strávili den u výslechu na policejní služebně
Franck Ribéry s manželkou.
Franck Ribéry s manželkou. | Foto: Václav Rojík

Paříž  - Francouzský reprezentant Franck Ribéry a útočník Realu Madrid Karim Benzema byli v úterý mravnostní policii obviněni z pohlavního styku s nezletilou prostitutkou z nevěstince Café Zaman.

Oba fotbalisté byli celý den vyslýcháni na policejní stanici, nicméně ve večerních hodinách byli propuštěni domů.

Ribérymu i Benzemovi hrozí v  případě prokázání obvinění a následného odsouzení pokuta čtyřicet tisíc eur (zhruba milion korun), nebo trest odnětí svobody až na tři roky.

Čtěte také:

Ribéryho ´Lolita´ promluvila: Byl milý. Za 2000 eur
AFP: Ribéry prý měl styk s nezletilou prostitutkou

Ribéry styk s placenou společnicí Zahiou Deharovou již dříve přiznal, nicméně jakékoliv provinění proti zákonu odmítá a tvrdí, že o nezletilosti této ženy neměl tušení.

"K porušení zákonů by došlo, pokud by šlo o úmyslný čin. Ale ona nevypadala jako nezletilá, neřekla mu, že je nezletilá a navíc tvrdila i v médiích, že je jí více než dvacet let," prohlásil Ribéryho právník.

"S těmi muži jsem spala, ale o svém věku jsem jim lhala. Byli to moji muži. Všichni se mi líbili a zacházeli se mnou slušně, jen mě trošku rozmazlovali. Měli by je nechat být," uvedla před časem Deharová.

Nyní osmnáctiletá Pařížanka, která prý chce v budoucnosti být modelkou, si prý za noc s francouzskými reprezentanty účtovala až dva tisíce eur (cca padesát tisíc korun).

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy