Policie obvinila Benzemu a Ribéryho za sex s nezletilou

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
20. 7. 2010 19:19
Oba strávili den u výslechu na policejní služebně
Franck Ribéry s manželkou.
Franck Ribéry s manželkou. | Foto: Václav Rojík

Paříž  - Francouzský reprezentant Franck Ribéry a útočník Realu Madrid Karim Benzema byli v úterý mravnostní policii obviněni z pohlavního styku s nezletilou prostitutkou z nevěstince Café Zaman.

Oba fotbalisté byli celý den vyslýcháni na policejní stanici, nicméně ve večerních hodinách byli propuštěni domů.

Ribérymu i Benzemovi hrozí v  případě prokázání obvinění a následného odsouzení pokuta čtyřicet tisíc eur (zhruba milion korun), nebo trest odnětí svobody až na tři roky.

Čtěte také:

Ribéryho ´Lolita´ promluvila: Byl milý. Za 2000 eur
AFP: Ribéry prý měl styk s nezletilou prostitutkou

Ribéry styk s placenou společnicí Zahiou Deharovou již dříve přiznal, nicméně jakékoliv provinění proti zákonu odmítá a tvrdí, že o nezletilosti této ženy neměl tušení.

"K porušení zákonů by došlo, pokud by šlo o úmyslný čin. Ale ona nevypadala jako nezletilá, neřekla mu, že je nezletilá a navíc tvrdila i v médiích, že je jí více než dvacet let," prohlásil Ribéryho právník.

"S těmi muži jsem spala, ale o svém věku jsem jim lhala. Byli to moji muži. Všichni se mi líbili a zacházeli se mnou slušně, jen mě trošku rozmazlovali. Měli by je nechat být," uvedla před časem Deharová.

Nyní osmnáctiletá Pařížanka, která prý chce v budoucnosti být modelkou, si prý za noc s francouzskými reprezentanty účtovala až dva tisíce eur (cca padesát tisíc korun).

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 16 minutami

Zahraniční obchod Česka skončil v říjnu schodkem. Bilanci ovlivnil obchod s ropou a plynem

Zahraniční obchod Česka vykázal v říjnu schodek 18,2 miliardy korun, meziročně tak byl výsledek o 49,4 miliardy horší. Bilanci negativně ovlivnil zejména větší deficit obchodu s ropou a zemním plynem. Vyplynulo to z předběžných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ), který je dnes zveřejnil na webu.

"Vyšší dovoz táhne celkovou obchodní bilanci za letošní rok stále blíže k červeným číslům. V říjnu, obdobně jako v září, skončila bilance zahraničního obchodu se zbožím v minusu. Dovoz byl nepříznivě ovlivněn zejména meziročním růstem cen fosilních paliv, ale i zvyšováním zásob zemního plynu před zimou," uvedl k říjnové obchodní bilanci vedoucí oddělení obchodní bilance ČSÚ Stanislav Konvička.

Vývoz zboží v říjnu meziročně klesl o 7,5 procenta na 331,6 miliardy korun, zatímco dovoz stoupl o 6,9 procenta na 349,8 miliardy Kč. Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský. V meziměsíčním srovnání po sezonním očištění se vývoz zvýšil o 2,7 procenta a dovoz o 2,3 procenta.

Zdroj: ČTK
před 20 minutami

Český průmysl zrychlil pokles. Znovu je důvodem zejména výroba automobilů

Meziroční pokles českého průmyslu v říjnu zrychlil na 4,9 procenta ze zářijových čtyř procent. Znovu je důvodem zejména výroba automobilů a jejich dílů. Hodnota nových zakázek v průmyslu klesla o dvě procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Meziměsíčně byla průmyslová výroba vyšší o 0,9 procenta.

"Říjnové výsledky průmyslu jsou do značné míry podobné těm zářijovým. Ve většině průmyslových odvětví produkce rostla. Problémy s dodávkami komponentů ve výrobě automobilů se však začaly projevovat i v navazujících odvětvích, například výrobě pneumatik," uvedl ředitel odboru statistiky zemědělství a lesnictví, průmyslu, stavebnictví a energetiky ČSÚ Radek Matějka.

Výroba automobilů se proti loňskému říjnu snížila o třetinu. Pohoršila si také produkce pryžových a plastových výrobků a o více než čtvrtinu slabší výsledky zaznamenalo rovněž zpracování dřeva.

Zdroj: ČTK
Další zprávy