Obrazem: Mocný šéf fotbalu Pelta odjíždí uprostřed noci v policejní eskortě ze sídla asociace

Miroslava Peltu vyvedli policisté ze sídla fotbalové asociace až po půlnoci.
Miroslav Pelta se dostal z budovy fotbalové asociace až po půlnoci.
Šéf českého fotbalu se dokonce před fotografy schovával.
Fotbalisté zasahovali v sídle FAČR od ranních hodin.
Policejní vůz parkoval na místě, které má za normálních okolností vyhrazené předseda Miroslav Pelta.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
Aktualizováno 4. 5. 2017 0:36
Celý den probíhal ve středu zátah v sídle Fotbalové asociace ČR. Prohlídka kanceláří trvala až do nočních hodin, výslech šéfa fotbalu měl přijít na řadu až poté. Prohlédněte si snímky z policejní akce.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Praha poskytne Bratislavě zdarma licenci na design městského mobiliáře

Praha poskytne Bratislavě bezplatně licenci na design laviček, košů a dalšího mobiliáře, který v roce 2017 vybrala v mezinárodní soutěži. Rozhodli o tom v pondělí radní v reakci na žádost slovenského hlavního města. Pražský magistrát plánuje na výrobu mobiliáře vypsat soutěž, nyní je k vidění jen na několika místech, například na Petříně nebo ve Stromovce. Postupně má při rekonstrukcích nahradit nynější různé druhy mobiliáře.

Pražský magistrát již podle schváleného dokumentu uzavření tzv. podlicenční smlouvy projednal s Bratislavou včetně jejího znění. Schválení bratislavskou radou či zastupitelstvem prý není nutné. Bezúplatné poskytnutí je podle důvodové zprávy "v rámci podpory vzájemných vztahů obou měst a propagaci pražského designu mobiliáře". "Bratislava bude Praze pouze hradit všechny náklady, které případně poskytnutím vzniknou," řekl pražský radní pro majetek Jan Chabr (TOP 09).

Zdroj: ČTK
Další zprávy