Obrazem: Mocný šéf fotbalu Pelta odjíždí uprostřed noci v policejní eskortě ze sídla asociace

Miroslava Peltu vyvedli policisté ze sídla fotbalové asociace až po půlnoci.
Miroslav Pelta se dostal z budovy fotbalové asociace až po půlnoci.
Šéf českého fotbalu se dokonce před fotografy schovával.
Fotbalisté zasahovali v sídle FAČR od ranních hodin.
Policejní vůz parkoval na místě, které má za normálních okolností vyhrazené předseda Miroslav Pelta.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
Aktualizováno 4. 5. 2017 0:36
Celý den probíhal ve středu zátah v sídle Fotbalové asociace ČR. Prohlídka kanceláří trvala až do nočních hodin, výslech šéfa fotbalu měl přijít na řadu až poté. Prohlédněte si snímky z policejní akce.
 

Právě se děje

před 1 minutou

Tenisté Evropy vedou v Laver Cupu po dnešních dvouhrách 2:1

Tenisté Evropy vedou pro prvních třech zápasech úvodního dne Laver Cupu nad výběrem světa 2:1. Body výběru kapitána Björna Borga získali ve dvouhrách v Ženevě Dominic Thiem a Stefanos Tsitsipas, v týmu Johna McEnroea uspěl Jack Sock. Program dnes ve Švýcarsku uzavře čtyřhra, v níž nastoupí domácí hvězda Roger Federer s Alexandrem Zverevem proti Denisi Shapovalovi se Sockem.

Rakušan Thiem v úvodním duelu třetího ročníku Laver Cupu odvrátil v duelu se Shapovalovem tři mečboly a nakonec Kanaďana porazil 6:4, 5:7 a 13:11. Američan Sock pak vyrovnal výhrou 6:1, 7:6 nad Italem Fabiem Fogninim a Evropu pak dostal znovu do vedení Tsitsipas, který v duelu debutantů přehrál dalšího Američana Taylora Fritze 6:2, 1:6, 10:7.

Úvodní ročník, který v roce 2017 hostila Praha, vyhrál tým Evropy a vloni v Chicagu trofej obhájil. V Ženevě bude vítěz znám v neděli.

Další zprávy