reklama
 
 

Pokorný bude podle Tvrdíka hostovat ze Slavie v Bohemians

20. 12. 2018 11:28
Fotbalisté Bohemians 1905 získají pro jarní část sezony posilu do defenzivy. Do Ďolíčku zamíří na hostování z nedaleké Slavie stoper Lukáš Pokorný.

 Informoval o tom předseda představenstva červenobílých Jaroslav Tvrdík.

"Už nejsem v situaci, že bych oznamoval něco, co by bylo neveřejného. Jestliže jsme byli popřát našemu sousedovi z Vršovic hezký nový rok, tak jedna z věcí, na které jsme se dohodli, byla, že tam půjde hostovat Lukáš Pokorný," řekl Tvrdík v rozhovoru pro slavistickenoviny.cz.

"On se potřebuje objektivně rozehrát, v klubu tu šanci nedostává. A jít na hostování do klubu, který nám slibuje a garantuje, že bude pilířovým hráčem, bude tam hrát a dokáže teoreticky znovu předvést, proč jsme ho koupili, je pro nás příjemná situace," dodal slávistický předseda představenstva.

Pokorný přišel do Slavie v lednu z francouzského Montpellier. Pětadvacetiletý stoper ale zasáhl v červenobílém dresu jen do tří zápasů minulé ligové sezony a do dvou duelů podzimní části nejvyšší soutěže. Hráč s jedním startem za reprezentaci v posledních měsících laboroval se zraněním a od srpna za A-tým Slavie nehrál.

autor: ČTK | 20. 12. 2018 11:28

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama