Pochutnejte si u Suáreze. Útočník Barcelony si otevřel restauraci, pohostil i Messiho

Sport Sport
27. 12. 2017 19:30
Na trávníku můžete obdivovat jeho kousky a góly, v podniku nazvaném Chalito pak můžete posoudit, jak si fotbalista Luis Suárez vede jako restauratér. Útočník Barcelony si otevřel hospodu v srdci katalánské metropole u slavné promenády La Rambla a jeho dobroty přišel ochutnat i hvězdný spoluhráč Lionel Messi.
Lionel Messi s manželkou Antonellou v podniku spoluhráče Luise Suáreze (jeho žena Sophia Balbiová v bílém tričku)
Lionel Messi s manželkou Antonellou v podniku spoluhráče Luise Suáreze (jeho žena Sophia Balbiová v bílém tričku) | Foto: Instagram

Barcelona/Praha - Velká pizza v průměru za deset eur, steak i s přílohou za patnáct, biftek za dvacet. V podniku Chalito byste asi čekali vyšší ceny, když jeho majitelem je slavný útočník Barcelony Luis Suárez.

Uruguayský forvard zprovoznil restauraci v centru Barcelony koncem listopadu a ve svém podniku v centru Barcelony už přivítal i hvězdného spoluhráče Lionela Messiho s jeho manželkou Antonellou Roccuzzovou.

Suárez si jako hospodský nehraje na žádné hogo fogo a na jídelním lístku nevymýšlí nic složitého. "Menu nabízí dobrý výběr pizz - dokazuje to, že má stále chuť na italské," rýpli si do Suáreze redaktoři anglického listu The Sun, kteří podnik navštívili, a připomněli tak hráčův proslulý incident z MS 2014, na kterém pokousal italského zadáka Giorgia Chielliniho… Ve své recenzi jinak angličtí novináři podnik chválili třeba za solidní porce.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 20 minutami

Inflace v eurozóně v červenci vystoupila na rekordních 8,9 procenta

Meziroční růst spotřebitelských cen v eurozóně v červenci zrychlil na 8,9 procenta z červnové hodnoty 8,6 procenta. Inflace tak vystoupila na další rekord. V konečné zprávě to dnes uvedl evropský statistický úřad Eurostat, který tak potvrdil rychlé údaje z konce července. Za vysokou inflací stojí zejména prudký růst cen energií. V celé Evropské unii inflace v červenci zrychlila na 9,8 procenta z červnových 9,6 procenta, uvádí evropský statistický úřad. Tento údaj Eurostat v rychlém odhadu neuváděl.

Inflace v eurozóně se nachází vysoko nad dvouprocentním cílem Evropské centrální banky (ECB). Ke konci července ECB v reakci na prudký růst inflace poprvé od roku 2011 zvýšila základní úrokové sazby, a to výrazněji, než původně avizovala. Její základní úrok se dostal na 0,50 procenta z rekordního minima nula procent, na kterém se držel od roku 2016.

Ceny energií v eurozóně se podle konečné zprávy Eurostatu v červenci meziročně zvýšily o 39,6 procenta. Jejich růst nicméně zpomalil z červnových 42 procent. Zrychlil naopak růst cen potravin, a to na 9,4 procenta z 8,9 procenta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy