Pochutnejte si u Suáreze. Útočník Barcelony si otevřel restauraci, pohostil i Messiho

Sport Sport
27. 12. 2017 19:30
Na trávníku můžete obdivovat jeho kousky a góly, v podniku nazvaném Chalito pak můžete posoudit, jak si fotbalista Luis Suárez vede jako restauratér. Útočník Barcelony si otevřel hospodu v srdci katalánské metropole u slavné promenády La Rambla a jeho dobroty přišel ochutnat i hvězdný spoluhráč Lionel Messi.
Lionel Messi s manželkou Antonellou v podniku spoluhráče Luise Suáreze (jeho žena Sophia Balbiová v bílém tričku)
Lionel Messi s manželkou Antonellou v podniku spoluhráče Luise Suáreze (jeho žena Sophia Balbiová v bílém tričku) | Foto: Instagram

Barcelona/Praha - Velká pizza v průměru za deset eur, steak i s přílohou za patnáct, biftek za dvacet. V podniku Chalito byste asi čekali vyšší ceny, když jeho majitelem je slavný útočník Barcelony Luis Suárez.

Uruguayský forvard zprovoznil restauraci v centru Barcelony koncem listopadu a ve svém podniku v centru Barcelony už přivítal i hvězdného spoluhráče Lionela Messiho s jeho manželkou Antonellou Roccuzzovou.

Suárez si jako hospodský nehraje na žádné hogo fogo a na jídelním lístku nevymýšlí nic složitého. "Menu nabízí dobrý výběr pizz - dokazuje to, že má stále chuť na italské," rýpli si do Suáreze redaktoři anglického listu The Sun, kteří podnik navštívili, a připomněli tak hráčův proslulý incident z MS 2014, na kterém pokousal italského zadáka Giorgia Chielliniho… Ve své recenzi jinak angličtí novináři podnik chválili třeba za solidní porce.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Wellens vybojoval na Vueltě první etapový triumf, dál vede Roglič

Pátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Belgičan Tim Wellens ze stáje Lotto-Soudal. Čtvrtý dojel obhájce prvenství Primož Roglič (Jumbo-Visma) ze Slovinska a nadále vévodí celkovému pořadí. Jan Hirt (CCC) byl se ztrátou více než čtyř minut jednasedmdesátý, Zdeněk Štybar (Deceuninck-Quick Step) obsadil 107. místo s mankem téměř 13 minut.

Po páteční rovině přišla na řadu již čtvrtá kopcovitá etapa v programu náročného úvodního týdne. Po takřka 185 kilometrech na trase Huesca - Sabiňánigo se rozhodovalo mezi trojicí závodníků, která se zformovala přibližně 70 kilometrů před cílem a dotáhla svůj únik až k obsazení pódia.

V závěru měl při dojezdu v těžkém stoupání do cíle nejvíc sil devětadvacetiletý Wellens. Udolal Francouze Guillaumea Martina (Cofidis) a dočkal se etapového vavřínu při prvním startu na Vueltě. Na Grand Tours slavil dvakrát také na Giru d'Italia. Třetí byl Nizozemec Thyman Arensman (Sunweb), který ale z boje o etapový primát odpadl již několik desítek metrů před cílem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy