Po knize přijde pivo. Řepka hraje v reklamě na Krušovice

Sport Sport
23. 3. 2014 9:30
Tomáše Řepku budou fotbaloví fanoušci po průšvihu s propagací nové knihy vídat pravidelně na televizních obrazovkách.
Tomáš Řepka v reklamě na pivo Krušovice
Tomáš Řepka v reklamě na pivo Krušovice | Foto: Heineken

Praha - Tomáše Řepku budou fotbaloví fanoušci po průšvihu s propagací nové knihy (více čtěte ZDE) vídat pravidelně na televizních obrazovkách. Bývalý fotbalista se objeví v reklamním spotu piva Krušovice.

Hlavní značka koncernu Heineken v České republice připravuje novou kampaň, jejíž motto je "Buď jsi král, nebo ne". Informoval o tom server mediář.cz.

Reklamní spot se točil tento týden v hostinci Šalanda v Rakovníku a režisér Tomáš Řehořek obsadil do jedné z rolí právě Tomáše Řepku.

Kampaň bude podle webu zaměřena na milovníky piva ve věku od 35 let výš. Protagonisty kampaně chce pivovar představovat jako hrdiny všedního dne, kteří každý den musí rozhodovat v nejrůznějších, byť běžných situacích jako je třeba cesta po dálnici D1.

U hrdinů coby králů přitom bude značka vyzdvihovat různé pozitivní vlastnosti. Například odvahu, když jeden z hrdinů vezme u výčepu poslední pivo Řepkovi, který hraje sám sebe. Kampaň má odstartovat v polovině dubna a trvat přibližně měsíc.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Dortmund suspendoval záložníka Sancha za pozdní příchody

V sestavě Borussie Dortmund v sobotním bundesligovém šlágru proti Mönchengladbachu překvapivě chyběl anglický záložník Jadon Sancho. Devatenáctiletého fotbalistu vedení klubu suspendovalo za pozdní návrat z reprezentace, s níž v minulém týdnu prohrál v Praze s českým výběrem 1:2 a v pondělí v Sofii deklasoval Bulhary 6:0.

"Bylo to jen na jeden den, na Ligu mistrů bude zpátky," řekl sportovní ředitel Michael Zorc. Borussia nastoupí ve slávistické skupině F ve středu v Miláně proti Interu.

Podle britských médií se Sancho vrátil do Dortmundu téměř o 24 hodin později, než měl a čas nedodržel opakovaně. Na hřišti se přitom mladému Angličanovi daří, v sedmi bundesligových zápasech dal tři góly. Borussia v sobotu i bez něj porazila lídra tabulky Mönchengladbach 1:0.

Další zprávy