Po knize přijde pivo. Řepka hraje v reklamě na Krušovice

Sport Sport
23. 3. 2014 9:30
Tomáše Řepku budou fotbaloví fanoušci po průšvihu s propagací nové knihy vídat pravidelně na televizních obrazovkách.
Tomáš Řepka v reklamě na pivo Krušovice
Tomáš Řepka v reklamě na pivo Krušovice | Foto: Heineken

Praha - Tomáše Řepku budou fotbaloví fanoušci po průšvihu s propagací nové knihy (více čtěte ZDE) vídat pravidelně na televizních obrazovkách. Bývalý fotbalista se objeví v reklamním spotu piva Krušovice.

Hlavní značka koncernu Heineken v České republice připravuje novou kampaň, jejíž motto je "Buď jsi král, nebo ne". Informoval o tom server mediář.cz.

Reklamní spot se točil tento týden v hostinci Šalanda v Rakovníku a režisér Tomáš Řehořek obsadil do jedné z rolí právě Tomáše Řepku.

Kampaň bude podle webu zaměřena na milovníky piva ve věku od 35 let výš. Protagonisty kampaně chce pivovar představovat jako hrdiny všedního dne, kteří každý den musí rozhodovat v nejrůznějších, byť běžných situacích jako je třeba cesta po dálnici D1.

U hrdinů coby králů přitom bude značka vyzdvihovat různé pozitivní vlastnosti. Například odvahu, když jeden z hrdinů vezme u výčepu poslední pivo Řepkovi, který hraje sám sebe. Kampaň má odstartovat v polovině dubna a trvat přibližně měsíc.

 

Právě se děje

před 25 minutami

USA udělí dočasné povolení k pobytu uprchlým Venezuelanům

Nová administrativa amerického prezidenta Joea Bidena udělí dočasné povolení k pobytu Venezuelanům, kteří uprchli do Spojených států. Kvůli "mimořádným" podmínkám ve Venezuele není návrat do této latinskoamerické země v současnosti bezpečný, uvedl podle agentury DPA nejmenovaný vládní představitel. Nárok na přechodný pobyt v USA vznikne podle odhadů zhruba 320 tisícům osobám.

Lidé s "dočasným ochranným statusem", který bude platit zatím jen 18 měsíců, mohou ve Spojených státech získat pracovní povolení. Žadatelé budou muset prokázat, že přišli do USA do dnešního dne. Na později příchozí se nárok na poskytnutí ochrany vztahovat nebude.

Nejmenovaný činitel dále uvedl, že Bidenova administrativa hodlá prověřit sankce, které proti jihoamerické zemi bohaté na ropu uvalil bývalý prezident Donald Trump. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy