Plzeňští poslali Čalounovi do nebe výhru, gólostroj ovšem rozjeli až po přestávce

Plzeňští fanoušci si připravili choreo pro zesnulého Josefa Čalouna
Plzeň se v úterý blýskla solidním výkonem v play off Ligy mistrů proti Ludogorci, domana to v ligovém utkání proti Slavii potřebovala navázat.
Jenže už ve třinácté minutě se hlavou trefil Jiří Bílek a domácí prohrávali.
Vedoucím gólem ale jako by se sešívaní uspokojili a směrem dopředu byli vidět čím dál tím méně.
Naopak se mnohem častěji hrálo před brankou Martina Berkovce. O plzeňské převaze svědčí i fakt, že zahrávala celkem šestnáct rohových kopů.
Foto: Tomáš Liška
Sport Sport, Tomáš Liška
28. 8. 2016 23:11
Podívejte se na obrázky ze šlágru 5. kola nejvyšší fotbalové soutěže mezi Plzní a Slavií.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Třináctku zadržených kvůli loňské smrti 39 Vietnamců, jejichž těla se našla v kontejneru u Londýna, obvinili

Třináct osob, které byly ve Francii zadrženy v souvislosti s loňskou smrtí 39 vietnamských migrantů, jejichž těla byla nalezena v Británii, bylo obviněno z organizovaného pašování lidí, napomáhání při vstupu na území a ze zločinného spolčení. Šest z nich bylo obviněno z neúmyslného zabití. Dvanáct ze zadržených je ve vazbě, poslední se nachází pod soudním dohledem. Informovala o tom dnes agentura AFP s odvoláním na soudní zdroj. Těla migrantů se našla loni v říjnu v chladírenském kontejneru nedaleko Londýna.

Obvinění jsou převážně Vietnamci a Francouzi. Zadrženi byli v úterý na různých místech v okolí Paříže. Ve stejnou dobu zatkla policie v Belgii v souvislosti se smrtí vietnamských migrantů dalších 13 lidí. Mezinárodní operaci koordinovala agentura EU pro justiční spolupráci Eurojust a policejní agentura Europol.

Loni 23. října byla v chladírenském kontejneru v průmyslové zóně na východ od Londýna objevena těla 31 mužů a osmi žen, dvěma z obětí bylo pouhých 15 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy