Plzeň bude dál trénovat Koubek, podepsal smlouvu na dva roky

ČTK ČTK
1. 6. 2015 13:21
Vedení klubu dnes oznámilo, že s ním prodloužilo smlouvu o dva roky. Majitel klubu Tomáš Paclík nevyloučil ani dlouhodobější spolupráci.
Miroslav Koubek
Miroslav Koubek | Foto: Tomáš Liška

Plzeň - Trenérem fotbalistů Plzně zůstává Miroslav Koubek, který dovedl Viktorii k mistrovskému titulu. Vedení klubu dnes oznámilo, že s ním prodloužilo smlouvu o dva roky. Majitel klubu Tomáš Paclík nevyloučil ani dlouhodobější spolupráci.

"Potvrdila se vysoká odbornost trenéra, kterou jsem prezentoval při jeho nástupu do funkce. Potřebovali jsme si to jen osvědčit v praxi a ukázalo se, že to byla správná volba. Já už měl jasno v zimním období, ale muselo se to ještě potvrdit sportovním výsledkem," řekl Paclík na tiskové konferenci. "Věřím, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat a že může být ještě dlouhodobější, než je současná středně dlouhá smlouva," uvedl.

Třiašedesátiletý Koubek přišel do Plzně loni v srpnu místo odvolaného Dušana Uhrina mladšího. S Viktorií zaznamenal 22 ligových výher a jen čtyři porážky a se 72 získanými body vytvořil rekord klubu. Výsledkem byl třetí ligový titul Plzně v historii. Na nedělním galavečeru nejvyšší soutěže byl Koubek oceněn jako nejlepší trenér sezony.

 

Právě se děje

Další zprávy