Newcastle i reprezentace. Tak Srníček čaroval v brance

Připomeňte si s námi kariéru fotbalového brankáře Pavla Srníčka, jenž dnes zemřel ve věku 47 let na následky srdečního kolapsu.
Připomenťe si s námi úspěšnou kariéru bývalého fotbalového brankáře Pavla Srníčka, jenž zemřel dnes odpoledne - devět dní po srdečním kolapsu, který ho postihl při kondičním běhu - ve Fakultní nemocnici Ostrava .
47letý Srníček zkolaboval předminulou neděli při běhu v Bohumíně, kam přijel za rodinou.  Podle jeho agenta agent Steva Wraitha se mu na dvacet minut zastavilo srdce a po převozu do nemocnice byl uveden do umělého spánku. Z něj ho měli lékaři probouzet minulou středu, stav se však nezlepšil.
Pavel Srníček patřil se 49 reprezentačními starty mezi nejznámější české brankáře.
Ostravský rodák se řadil i ke stříbrnému týmu na Euro 1996, kde byl dvojkou za Petrem Koubou,...
Foto: ČTK
Sport Sport
29. 12. 2015 19:08
Připomeňte si s námi kariéru fotbalového brankáře Pavla Srníčka, jenž dnes zemřel ve věku 47 let na následky srdečního kolapsu.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

Na pole mezi obcemi Olšany u Prostějova a Lutín se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. "Třiapadesátiletý pilot cizí státní příslušnosti pád stroje startujícího v zahraničí nepřežil," uvedl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek s tím, že pilot v letadle cestoval sám. Příčiny a okolnosti budou vyšetřovat prostějovští kriminalisté ve spolupráci s Ústavem pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. V Olomouckém kraji jde za poslední týden o druhou nehodu ultralehkého letadla. Minulý čtvrtek ultralight havaroval na Šumpersku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy