Newcastle i reprezentace. Tak Srníček čaroval v brance

Připomeňte si s námi kariéru fotbalového brankáře Pavla Srníčka, jenž dnes zemřel ve věku 47 let na následky srdečního kolapsu.
Připomenťe si s námi úspěšnou kariéru bývalého fotbalového brankáře Pavla Srníčka, jenž zemřel dnes odpoledne - devět dní po srdečním kolapsu, který ho postihl při kondičním běhu - ve Fakultní nemocnici Ostrava .
47letý Srníček zkolaboval předminulou neděli při běhu v Bohumíně, kam přijel za rodinou.  Podle jeho agenta agent Steva Wraitha se mu na dvacet minut zastavilo srdce a po převozu do nemocnice byl uveden do umělého spánku. Z něj ho měli lékaři probouzet minulou středu, stav se však nezlepšil.
Pavel Srníček patřil se 49 reprezentačními starty mezi nejznámější české brankáře.
Ostravský rodák se řadil i ke stříbrnému týmu na Euro 1996, kde byl dvojkou za Petrem Koubou,...
Foto: ČTK
Sport Sport
29. 12. 2015 19:08
Připomeňte si s námi kariéru fotbalového brankáře Pavla Srníčka, jenž dnes zemřel ve věku 47 let na následky srdečního kolapsu.
 

Právě se děje

před 18 minutami

Kurdové se stahují ze severu Sýrie, příměří ale neprodloužíme, oznámil Erdogan

Oddíly syrských Kurdů YPG se v severní Sýrii stále ještě stahují od turecké hranice. Řekl to v úterý turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, který zároveň odmítl návrh francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na prodloužení příměří. Turecko, které zahájilo boj proti syrským Kurdům 9. října, minulý čtvrtek přistoupilo na 120hodinové příměří. To skončí tento den ve 21:00 SELČ.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy