Kadeřábek pomohl Hoffenheimu k remíze s Herthou

2. 10. 2022 18:06
Český obránce Pavel Kadeřábek v osmém kole fotbalové bundesligy přispěl k remíze Hoffenheimu 1:1 na hřišti Herthy Berlín. Záložník Vladimír Darida zůstal celý zápas na lavičce domácích.
Pavel Kadeřábek
Pavel Kadeřábek | Foto: Reuters

Skóre zápasu otevřel útočník hostů Kramarič, který si připsal jubilejní 200. ligový start za Hoffenheim. Ve 13 zápasech proti Hertě se trefil podesáté. Do poločasu vyrovnal Lukébakio.

Hertha ani na počtvrté doma nevyhrála a nachází se na 14. místě. Hoffenheim je pátý.

Augsburg přestřílel 3:2 domácí Schalke. Na dvě brzké trefy hostujícího záložníka Demiroviče dokázali zareagovat Terodde a Krauss. Augsburg dokázal vybojovat vítězství, přestože posledních 20 minut kvůli červené kartě dohrával v deseti. V 77. minutě rozhodl Hahn. Reprezentační záložník Alex Král zůstal na lavičce Schalke.

Německá fotbalová liga - 8. kolo:

Hertha Berlín - Hoffenheim 1:1 (37. Lukébakio - 25. Kramarič), Schalke - Augsburg 2:3 (33. Terodde, 63. Krauss - 9. a 21. Demirovič, 77. Hahn).

1. Union Berlín 8 5 2 1 15:6 17
2. Freiburg 8 5 2 1 12:6 17
3. Bayern Mnichov 8 4 3 1 22:6 15
4. Dortmund 8 5 0 3 11:10 15
5. Hoffenheim 8 4 2 2 13:8 14
6. Eintracht Frankfurt 8 4 2 2 16:13 14
7. Kolín nad Rýnem 8 3 4 1 14:10 13
8. Brémy 8 3 3 2 18:13 12