Pamič opouští Spartu, bude bojovat o postup do Serie A

ČTK ČTK
14. 1. 2015 17:15
Chorvatský fotbalista Manuel Pamič opouští pražskou Spartu a míří na půlroční hostování do druhé italské ligy, kde bude oblékat dres aktuálně druhého týmu tabulky Frosinone.
Manuel Pamič
Manuel Pamič | Foto: CPA - Eduard Erben

Frosinone - Chorvatský fotbalista Manuel Pamič opouští pražskou Spartu a míří na půlroční hostování do druhé italské ligy, kde bude oblékat dres aktuálně druhého týmu tabulky Frosinone. Italský celek o tom informuje na svém webu.

Osmadvacetiletý Pamič patří Spartě od roku 2009, kdy přišel ze Salcburku. Postupně se vypracoval do základní sestavy, ve které hrával do roku 2012. Poté však ze sestavy vypadl a dvakrát hostoval v Itálii v dresech Chieva a Sieny. Naposledy za Spartu nastoupil v lize v červnu 2013. Zimní přípravu začal s juniorkou a měl dovoleno hledat si nové angažmá.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy