Ostuda Slavie. V poháru ji vyřadil divizní Převýšov

31. 8. 2011 21:24
Chramosta dal hattrick Brnu, Sigma otáčela proti Jihlavě
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Jakub Šafránek

Praha - Fotbalisté Slavie překvapivě končí v domácím poháru už ve 3. kole a po Příbrami a Bohemians 1905 jsou třetím celkem nejvyšší soutěže, který již z Ondrášovka Cupu vypadl.

Slávisté nestačili na divizní Převýšov, z jehož hřiště odjížději s potupným debaklem 0:3.

Hosté měli především v první půli mnoho šancí, ovšem skórovali pouze domácí. Dva góly vstřelil Jakub Jarkovský, definitivní pojistku pak v poslední minutě přidal paradoxně exslávista Ivo Svoboda.

Bohemians 1905 nestačili v poháru na druholigové Znojmo

Převýšovští se mohou v dalším kole těšit na dalšího prvoligového soupeře z Liberce, který porazil 3:1 Hradec Králové. Souboj bude velmi pikantní pro trenéra Bohuslava Pilného. Ten totiž na severu Čech strávil nejlepší léta své hráčské kariéry.

Tři góly nastřílela také Mladá Boleslav, která zdolala 3:1 exligovou Zbrojovku Brno. O všechy trefy se postaral Jan Chramosta.

Naopak problémy měla Olomouc. Sigma musela obracet jednogólové manko proti Jihlavě, což se jí po brankách Jakuba Petra a Marka Heinze v poslední půlhodině nakonec přece jen povedlo.