Pískej konec, tohle je dno. Německý debakl bolel i Schweinsteigera, Lineker nevěřil

yac yac
18. 11. 2020 9:33
Němečtí fotbalisté v úterním zápase Ligy národů podlehli Španělsku 0:6. Podívejte se na ty nejzajímavější reakce ze sociálních sítí.

Úterní porážka Německa 0:6 ve Španělsku se zapsala do dějin tamějšího fotbalu. Horší debakl utrpěli Němci pouze v roce 1909, kdy v Oxfordu schytali od Angličanů dokonce devět branek. 

 

Právě se děje

před 10 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy