Oheň, kamení, slzný plyn. Argentinci doma po finále řádili

Podívejte se na obrázky, jak fanoušci Argentiny řádili v ulicích Buenos Aires po porážce ve finále fotbalového MS s Německem.
Ulicemi Buenos Aires se v neděli večer neslo obrovské zklamání a frustrace.
Argentinští fotbaloví reprezentanti prohráli ve finále mistrovství světa jediným gólem v prodloužení 0:1 s Německem. Fanoušci sledovali zápas na obří obrazovce.
... poté i brazilského, protože kanárky v Argentině také nemají moc v lásce.
Domácí příznivci pokračovali devastováním veřejného majetku.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
14. 7. 2014 8:35
Argentinští fanoušci neunesli prohru z finále MS ve fotbale a na ulicích Buenos Aires se střetli s policisty.

Buenos Aires - V argentinském hlavním městě Buenos Aires to během nedělní noci vypadalo jako na bitevním poli. Domácí fanoušci neunesli porážku ve finále MS ve fotbale proti Německu a začali v ulicích řádit.

Podívejte se na obrázky z jejich bitvy s policisty. Zadrženo bylo asi 40 lidí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Běloruští advokáti hájící Cichanouského a Kalesnikavovou přišli o licenci

Dva běloruští advokáti, kteří obhajovali známé opoziční tváře včetně Maryji Kalesnikavové nebo Sjarheje Cichanouského, přišli o licenci, uvedl nezávislý běloruský portál Zerkalo. Advokáti nemohou pokračovat v činnosti nebo navštěvovat uvězněné opoziční aktivisty.

Advokáta Uladzimira Pylčanku, který hájil Kalesnikavovou, vyloučila rada minského kolegia advokátů, sdělil na sociálních sítích opoziční politik Viktar Babaryka. Pylčanka tak podle něj nebude moci za Kalesnikavovou docházet. Kalesnikavová v prezidentských volbách v roce 2020 podporovala hlavní opoziční kandidátku Svjatlanu Cichanouskou. Nyní si odpykává 11letý trest odnětí svobody. V minulých dnech prodělala operaci a byla na ARO.

O možnost vykonávat advokátní činnost přišel také Viktar Mackevyč, obhájce známého blogera a manžela Cichanouské Sjarheje Cichanouského. Ten byl v minulém roce odsouzen k 18 letům vězení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy