Odvolací komise ČMFS zamítla Verbířovo odvolání proti pokutě

ČTK
14. 2. 2006 17:21
Odvolací a revizní komise ČMFS dnes zamítla odvolání Pavla Verbíře proti rozhodnutí disciplinární komise a potvrdila původní rozhodnutí, na jehož základě teplický útočník musí zaplatit pokutu 50 tisíc korun za nesportovní chování. Komise to uvedla ve svém komuniké zveřejněném na internetových stránkách svazu.

Verbíř dostal pokutu od disciplinární komise za vulgární výrazy vůči rozhodčímu Kovaříkovi během podzimního duelu Blšany - Teplice. Sudí tehdy nechal urážky bez povšimnutí, dokonce se o nich ani nezmínil do zápisu o utkání. Disciplinární komise však zareagovala na záznam televize Prima, jejíž ruchové mikrofony výrazy zachytily. Verbíř proto odešel s pokutou, proti níž se neúspěšně odvolal.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Marcon chce posílit vztahy s Bidenovou Amerikou. Prezidenti chtějí spolupracovat v rámci WHO

Nový americký prezident Joe Biden v neděli poprvé od nástupu do funkce mluvil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem a vyjádřil touhu po upevnění vzájemných vztahů obou zemí, uvedl Bílý dům. Podle Macrona měli oba vůdci velmi blízké názory, a to zejména co se týče přístupu k mezinárodním problémům, jakými je například boj s pandemií či klimatickými změnami, uvedl Elysejský palác.

Prezidenti se shodli na nutnosti spolupracovat v oblasti globálního veřejného zdraví v rámci Světové zdravotnické organizace (WHO). Z té USA vyvedl předchozí prezident Donald Trump, Biden však hned po nástupu do funkce nařídil, aby se k ní Spojené státy vrátily. Stejně tak tomu bylo i u pařížské klimatické dohody z roku 2015.

Zdroj: ČTK
Další zprávy