Obrazem: Rozhodčí ukradl Anglii evidentní gól

Obrazem: Rozhodčí ukradl Anglii evidentní gól
Německý brankář Manuel Neuer chytá míč, který už předtím přešel brankovou čáru. Přesto uruguayský rozhodčí Larrionda na doporučení svého asistenta regulérní gól neuznal.
Frank Lampard se jen chytá za hlavu, Anglie by bývala vyrovnala a zápas se mohl vyvíjet úplně jinak
Lampardův spoluhráč Rooney se pokoušel ihned asistenta rozhodčího přesvědčit, že to byl gól. Asistent na čáře má v popisu práce hlídat takového momenty. Jenže když Lampard střílel, teprve dobíhal k rohovému praporku a nedíval se směrem k brance.
"Je to neuvěřitelné, že se v dnešní době plné technologií musíme bavit o takových věcech. Máme pět rozhodčích a ti nejsou schopni rozhodnout, jestli to byl gól," zlobil se Capello a dodal, že zápas by se za stavu 2:2 nejspíš vyvíjel jinak. "Němci jsou při protiútocích výborní. My jsme udělali chyby, ale tu největší udělal rozhodčí," postěžoval si trenér poražených.
Foto: Sport
Sport Sport
27. 6. 2010 17:24

Nejspornější moment světového šampionátu ve fotbale se zrodil v zápase Anglie - Německo (1:4). Angličané dali regulérní gól, ale rozhodčí si mysleli, že míč nepřešel brankovou čáru. Neuznali ho a Německo poté rozhodlo zápas ve svůj prospěch dalšími brankami.

---

Anglie v slzách: Neuznali ji gól a prohrála s Němci 1:4 ZDE

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy