FOTO Derby Sparta - Plzeň? Drama, při kterém góly nepadají

Připomeňte si jak vypadaly poslední vzájemné duely Plzně se Spartou. Zatím je to jako na houpačce.
Pokud začínáme výčet ligových střetnutí, musíme začít až s příchodem trenéra Pavla Vrby do Plzně. Od té doby se začala rodit nová Viktoria a zápasy se Spartou dostaly úplně jiný punc. A právě 19. října 2008 si Vrby odbyl trenérskou premiéru na západě Čech v utkání proti Spartě.
V Plzni, kde se utkání hrálo, poprvé seděl na lavičce také hostující trenér Jozef Chovanec. Parta kolem Pavla Horvátha hrála s favoritem vyrovnaný zápas. Po Slepičkově gólu vyrovnal brzy Rezek a Letenští se vraceli s remízou 1:1.
Jarní odveta na Letné v roce 2009 se Západočechům tolik nevyvedla. Hlavně, co se produktivity týče. Nevyužité šance hostujícího potrestal Kucka s Kladrubským a Sparta slavila výhru 2:0.
V duelech Plzně a Sparty hodně gólů často nepadá. Důkazem toho je bezbranková remíza o půl roku později. Pro Spartu to tehdy byla zbytečná ztráta, která je ale o zatím poslední ligový titul nepřipravila.
Foto: CPA - Eduard Erben
Sport Sport
15. 8. 2013 11:40
Podívejte se na přehled vzájemných utkání fotbalové Sparty s Plzní. V posledních letech je to jako na houpačce.

Praha - V posledních letech není třaskavějšího souboje v české nejvyšší fotbalové lize než toho mezi Plzní a Spartou.

Pojďme si v následující galerii připomenout vzájemná ligová střetnutí těchto dvou rivalů.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy