OBRAZEM Žádná Bílá hora. Z Letné si Balkánci vezou prohru 0:2

OBRAZEM Žádná Bílá hora. Z Letné si Balkánci vezou prohru 0:2
Ale pěkne popořadě. Na začátku listopadu se utkávají týmy Černé Hory a Česka v baráži o postup na fotbalové mistrovství Evropy 2012.
K prvnímu utkání, jež se odehrálo na pražské Letné, přijelo Černohorce z Balkánu podpořit několik tisícovek fanoušků, jež zcela zaplnili sektor hostí.
Češi se v utkání nakonec mohli spolehnout na oporu Chelsea i reprezentace Petra Čecha, jenž zápas odchytal i se zlomeným nosem.
Naopak "Bílkův útočník číslo jedna" Milan Baroš zůstal částečně ze zdravotních, částečně z taktických důvodů jen na lavičce.
Foto: Jakub Šafránek
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
12. 11. 2011 1:00

Český tým zvládl úvodní duel baráže o Euro 2012. Na pražské Letné porazil Černou Horu 2:0, a má tak nakročeno na evropský šampionát, jež se za rok uskuteční v Polsku a na Ukrajině. Podívejte se na fotografie.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy