Nuly, trofeje i zranění. Čech slaví 10 let v dresu Chelsea

Projděte si milníky působení fotbalového brankáře Petra Čecha v dresu londýnského klubu FC Chelsea, kde už chytá deset let.
Únor 2004 - Podepsal pětiletou smlouvu s Chelsea platnou od 1. července téhož roku, jeho dosavadní klub Stade Rennes za něj dostal okolo sedmi milionů liber (zhruba 420 milionů korun), čímž se Čech stal třetím nejdražším českým hráčem po Nedvědovi a Rosickém.
25. července 2004 - V přípravném utkání s Celticem Glasgow během amerického turné si odbyl premiéru za Chelsea, když po prvním poločase vystřídal Carla Cudiciniho.
27. února 2005 - Díky výhře nad Liverpoolem ve finále Ligového poháru slavil zisk první trofeje v barvách londýnského celku.
5. března 2005 - Sérií 1025 minut bez inkasovaného gólu vytvořil nový rekord Premier League (později ho zlepšil Edwin van der Sar).
Foto: Reuters
Projděte si milníky působení fotbalového brankáře Petra Čecha v dresu londýnského klubu FC Chelsea.

Londýn/Praha - Projděte si milníky působení fotbalového brankáře Petra Čecha v dresu londýnského klubu FC Chelsea. 25. července totiž slaví deset let o svého prvního zápasu v modrém dresu.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy