Nevídaná kanonáda. Cavani z PSG nastřílel čtyři góly za poločas

16. 9. 2016 22:49
Čtyři góly stihl útočník Paris St. Germain Édinson Cavani nasázet v prvním poločase dnešního utkání francouzské fotbalové ligy na hřišti Caen. Po přestávce už uruguayský kanonýr nenastoupil, obhájci titulu přesto ještě dvě branky přidali a zvítězili 6:0.
Édinson Cavani.
Édinson Cavani. | Foto: Reuters

Svěřenci nového kouče Unaie Emeryho se dočkali výhry po třech zápasech. V předchozích dvou duelech v domácí soutěži podlehli v Monaku a remizovali doma se St. Etienne.

V úterý na úvod Ligy mistrů hráli 1:1 s Arsenalem, proti kterému Cavani skóroval už v první minutě, ale v dalším průběhu několik velkých šancí neproměnil. Proti Caen si spravil chuť a má po pěti kolech Ligue 1 na kontě pět gólů.

Francouzská fotbalová liga - 5. kolo:

Caen - Paris St. Germain 0:6 (12., 23. z pen., 38. a 45.+1 Cavani, 67. Lucas, 78. Augustin).