"Není pravda, že umírám!" Maradona ostře popřel tvrzení své dcery, peníze jí neodkáže

Jiří Škuba Jiří Škuba
5. 11. 2019 14:04
Obavy o zdraví Diega Maradony rozvířila jeho dcera Giannina, když na svůj profil na sociálních sítích napsala, že argentinská legenda "umírá zevnitř."
Diego Maradona
Diego Maradona | Foto: Reuters

"Můj otec se smrti neblíží kvůli tomu, že by trpěl nějakou fyzickou nemocí. Můj otec umírá zevnitř a neuvědomuje si to," napsala bývalá manželka Sergia Agüera.

Argentinská média ihned začala pátrat po přesném významu jejího vzkazu. Odkazují nejen na to, že nynější kouč klubu Gimnasia de La Plata měl v minulosti potíže s alkoholem a drogami, ale zmiňují například zdravotní problémy, se kterými se Maradona v létě potýkal a kvůli kterým musel i na operaci s koleny.

"Pamatuješ si na zoologickou zahradu, v níž měli obrovského lva, ke kterému jsi mohl vlézt do klece a obejmout ho? Musel být na prášcích, jinak by ho takhle nezkrotili. Jakákoli podobnost realitě je čistě náhodná," dodala třicetiletá modelka v dalším postu.

"Já že umírám? Ani náhodou. Spím klidně, protože tvrdě pracuju. Netuším, jak to Giannina myslela," ohradil se vůči slovům své dcery mistr světa z roku 1986.

Vztahy v rodině Diega Maradony nikdy nebyly úplně ideální. Legendární záložník se dlouhodobě soudí se svou exmanželkou Claudií Villafañovou, s níž má dcery Dalmu a právě Gianinnu. Svou bývalou choť žaluje kvůli tomu, že mu údajně často zahýbala.

"Jestli někomu jde o moje peníze, tak zbytečně. Až umřu, tak půjdou potřebným. Ale to se teď rozhodně nechystám," prohlásil Maradona.

 

Právě se děje

Další zprávy