Nedvěd skóroval za Juventus

ČTK
26. 5. 2007 18:36
Turín - Český fotbalista Pavel Nedvěd se jedním gólem podílel na vítězství Juventusu Turín v sobotním utkání 40. kola druhé italské ligy nad Mantovou.

V 73. minutě lobem zvýšil na konečných 2:0, před ním se deset minut po změně stran prosadil útočník Trezeguet.

Juventus, který má na kontě rekordních 27 prvoligových titulů, si tak pojistil první místo. Dvě kola před koncem má před druhým Janovem náskok osmi bodů.

• Výsledky italské druhé ligy - čtěte ZDE

"Dnes jsme jen chtěli, aby si diváci hru užili," řekl po zápase novinářům Nedvěd. "Byl to zvláštní den. V této sezoně jsme ukázali náš charakter," dodal český fotbalista, který zvažuje, zda bude hrát ještě v příští sezoně.

Prosadil se také slovenský hráč Marek Hamšík, který proměnil pokutový kop a pomohl tak Brescii k výhře 3:0 nad Vicenzou

Výsledky - 40. kolo:
Albinoleffe - Bari 2:3, Brescia - Vicenza 3:0, Crotone - Frosinone 2:3, FC Janov - Pescara 3:0, Juventus Turín - Mantova 2:0, Lecce - Cesena 2:0, Modena - Terst 1:0, Piacenza - Spezia 2:1, Rimini - Arezzo 0:2, Treviso - Boloňa 1:1, Verona - Neapol 1:3.