Neapol nevyužila šanci obsadit čelo tabulky, s AC Milán jen remizovala

22. 2. 2016 23:13
Fotbalisté Neapole nevyužil šanci vrátit se do čela tabulky italské ligy, když v utkání 26. kola doma jen remizovali s AC Milán 1:1.Lídr Juventus po sérii 15 ligových vítězství hrál v pátek jen bez branek na hřišti nováčka Boloni.
Zklamaný Gonzalo Higuaín z Neapole po remíze s AC Milán.
Zklamaný Gonzalo Higuaín z Neapole po remíze s AC Milán. | Foto: Reuters

Neapol - Fotbalisté Neapole remizovali v dohrávce 26. kola italské ligy s AC Milán 1:1 a nevyužili páteční zaváhání Juventusu k návratu do čela tabulky. Zůstali v ní druzí o jeden bod za turínským velkoklubem. AC Milán je dál šestý a na poslední pohárovou pozici, kterou drží městský rival Inter, ztrácí už čtyři body.

Obě branky padly už v prvním poločase. Domácí Neapol dostal ve 39. minutě do vedení jedenáctým gólem v sezoně Lorenzo Insigne, ale ještě před poločasovým hvizdem stihl vyrovnat Giacomo Bonaventura.

Vyrovnávavací gól milánského Bonaventury:

Juventus po sérii 15 ligových vítězství hrál v pátek jen bez branek na hřišti nováčka Boloni.