Video: Z Neymarova simulování už je povedená reklama. Podívejte se, kam až se dokutálel

Sport Sport
5. 7. 2018 7:06
Podívejte se na reklamu společnosti KFC, která bryskně zareagovala na poprask kolem simulování Brazilce Neymara na fotbalovém MS. Ten zejména v osmifinálovém duelu s Mexikem zaujal svým hereckým uměním více než fotbalovými dovednostmi a spustil vlnu kritiky, k níž se přidali například i José Mourinho či Alan Shearer. Sám Neymar ale jakékoliv přihrávání faulů popírá. "Myslím si, že je to především snaha mě nějakým způsobem rozhodit, podrýt mé sebevědomí," prohlásil brazilský útočník na adresu kritiků. Další zápas čeká Neymara a spol v pátek, kdy kanárky od 20:00 vyzvou Belgičané.
Z Neymarova simulování už je povedená reklama na KFC | Video: KFC
 

Právě se děje

před 40 minutami

Policie zadržela dvojici podezřelých kvůli střelbě na Třebíčsku

Brněnská zásahová jednotka zadržela na Žďársku dva lidi, které policie hledala kvůli dnešní střelbě na Třebíčsku. Při střelbě ani policejním zásahu nebyl nikdo zraněn. Oba jsou v policejní cele, kde budou pokračovat úkony v trestní řízení, řekla ČTK mluvčí policie Dana Čírtková.

Dvojici policie dopadla v domě nedaleko místa, kde vpodvečer našla odstavené jejich auto. Že po stříbrném Fordu Focus policie pátrá, oznámila na twitteru dnes odpoledne. Předpokládala, že v autě jely tři osoby. Žádala veřejnost o spolupráci při hledání auta. Posádku, která byla ozbrojená, se lidé neměli snažit zastavit.

"Při páchání trestné činnosti majetkového charakteru došlo dnes kolem 14:30 ke střelbě. Při té střelbě nebyl nikdo zraněn, poté pachatelé z místa střelby ujeli," řekla Čírtková ČTK po 18:00. Nejprve policie okolnosti případu neupřesnila vůbec. "Byli ozbrojeni, proto jsme vydali naléhavou výzvu s cílem co nejdřív vozidlo s podezřelými osobami zadržet," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy