Video: Z Neymarova simulování už je povedená reklama. Podívejte se, kam až se dokutálel

Sport Sport
5. 7. 2018 7:06
Podívejte se na reklamu společnosti KFC, která bryskně zareagovala na poprask kolem simulování Brazilce Neymara na fotbalovém MS. Ten zejména v osmifinálovém duelu s Mexikem zaujal svým hereckým uměním více než fotbalovými dovednostmi a spustil vlnu kritiky, k níž se přidali například i José Mourinho či Alan Shearer. Sám Neymar ale jakékoliv přihrávání faulů popírá. "Myslím si, že je to především snaha mě nějakým způsobem rozhodit, podrýt mé sebevědomí," prohlásil brazilský útočník na adresu kritiků. Další zápas čeká Neymara a spol v pátek, kdy kanárky od 20:00 vyzvou Belgičané.
Z Neymarova simulování už je povedená reklama na KFC | Video: KFC
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy