Video: Neymar se přepočítal. Na Coutinha líčil moučnou past, sám pak schytal vaječný útok

Lukáš Caha Lukáš Caha
13. 6. 2018 6:28
Fotbalisté Brazílie jsou před nadcházejícím světovým šampionátem zjevně v dobrém rozmaru. Dokazuje to scénka z úterního tréninku, při kterém si přichystali pro svého spoluhráče Philippa Coutinha zajímavou oslavu šestadvacátých narozenin. Hvězdu Barcelony zasypali sprškou vajec, mouky a mléka během tréninku v Rusku. Do bláznivého počinu se zapojil i Neymar, který to však následně sám schytal, když si na něj počíhal Marcelo a společně s Coutinhem ho vytrestali rozbitými vejci.
Oslavenec Coutinho čelil útoku vajec, mléka a mouky.
Oslavenec Coutinho čelil útoku vajec, mléka a mouky. | Foto: FIFA World Cup
 

Právě se děje

před 17 minutami

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na 28. října

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zatím nedostal pozvánku na slavnostní udílení státních vyznamenání na Pražském hradě 28. října. Pozvání nedostal ani loni. Nejvyšší žalobce se zhruba před dvěma lety odmítl dostavit na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem v době, kdy státní zastupitelství dohlíželo na vyšetřování kauzy v Lesní správě Lány.

"Od té doby, kdy pan nejvyšší státní zástupce odmítl schůzku s panem prezidentem za situace, kdy bylo Nejvyšší státní zastupitelství činné v kauze Lesní správy Lány, pan nejvyšší státní zástupce žádné pozvání na Hrad nedostal a s žádným už ani nepočítá," řekl tehdy mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy