"Podepiš mi záda." Messi plnil při zápase nezvyklou prosbu, ochranka fanouška srazila

Rudolf Černík Rudolf Černík
28. 9. 2022 20:04
Že jsou fanoušci schopní kvůli svým idolům udělat všechno možné, dokázal polonahý fanatický příznivec útočníka Lionela Messiho. Během zápasu Argentiny s Jamajkou vtrhl na hřiště a po své modle požadoval, aby se mu podepsala na záda. Fotbalista mu dokonce nezvyklou prosbu začal plnit, než fanouška poslala k zemi ochranka.
Fanoušek požadoval při utkání po Lionelu Messim autogram na holá záda | Video: Youtube.com

Argentina hrála přípravný zápas na mistrovství světa v Kataru a v americkém New Jersey vedla nad Jamajkou 1:0 díky gólu Juliana Alvareze.

V 56. minutě přišel jako střídající hráč za Lautara Martineze na trávník Lionel Messi.

V 87. minutě zvýšil právě útočník Paris St. Germain na 2:0, a když se vracel po oslavě trefy na polovinu hřiště, vtrhl na trávník polonahý vousatý muž a běžel přímo k Messimu.

Argentinskou hvězdu pak s fixem v ruce žádal, aby se mu podepsala na odhalená záda.

Messi se k tomu skutečně odhodlal, pak však přiběhli dva příslušníci ochranky, nezvyklou autogramiádu rázně utnuli a poslali fanatického fanouška k zemi.

Ten se však nehodlal jen tak vzdát, takže s ním nakonec mělo dost práce hned několik pořadatelů.

Pětatřicetiletého Messiho ovšem incident nijak podstatně z míry nevyvedl. Brzy po znovuzahájení hry totiž z přímého kopu uzavřel skóre střetnutí na 3:0.