reklama
 
 

Holýma rukama bojuje s býky, teď hlídá Ronalda. Portugalská hvězda si najala elitního bodyguarda

12. 6. 2018 8:34
Bývalý paragán dával na útočníka Realu pozor při finále Ligy mistrů a střežit ho bude i v Rusku.

Lisabon/Praha - Na Cristiana Ronalda raději nic nezkoušejte. Fotbalová megastar si na světový šampionát v Rusku, který startuje už ve čtvrtek, najala elitního bodyguarda Nuna Marecose. A věřte, že to není chlápek, se kterým byste se chtěli dostat do křížku.

Před květnovým finále Ligy mistrů v Kyjevě dostal hvězdný útočník Realu Madrid řadu výhrůžek, podle některých zdrojů i od skupin hlásících se k Islámskému státu. Ronaldo si proto najal jako ochránce Nuna Marecose. Osvědčil se, a tak největší hvězdu Portugalců bude hlídat i na mistrovství světa v Rusku.

Cristiano Ronaldo s Nunem Marecosem po finále LM v Kyjevě:

Ronaldo je evidentně v dobrých rukou. Marecos je bývalý příslušník elitního útvaru výsadkářů. V Portugalsku se však někdejší paragán proslavil především jako zápasník s býky. Je šéfem osmičlenné skupiny, která bojuje s tunovým zvířetem jen svými svaly a inteligencí. Na rozdíl od španělské corridy nepoužívají forcados, jak se jim v Portugalsku říká, žádné zbraně.

"Ronaldo se na býčí zápasy dívá rád a Nuna si vybral jako jednoho z nejdrsnějších chlapů, které kdy viděl," citovala zahraniční média nejmenovaného Ronaldova přítele. "Nuno byl po jeho boku každou minutu v Kyjevě a bude tomu tak i v Rusku," doplnil.

Portugalci, úřadující mistři Evropy, vstoupí do světového šampionátu hned v pátek šlágrem se Španělskem, ve skupině je čekají ještě Írán a Maroko.

autor: Rudolf Černík | 12. 6. 2018 8:34

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama