Francouzi i Chorvati se pokusí překonat rok 1998, Subašič bude hrát pro zesnulého spoluhráče

Sport Marek Janoš Sport, Marek Janoš
15. 7. 2018 10:58
Věděli jste, že před 20 lety Francie vyřadila Chorvatsko na jeho nejlepším šampionátu? Podívejte se na srovnání obou finalistů mistrovství světa.
Rusko - Argentina, příprava na MS 2018 (stadion Lužniki v Moskvě)
Rusko - Argentina, příprava na MS 2018 (stadion Lužniki v Moskvě) | Foto: Reuters

Finále mistrovství světa

Finálový zápas mistrovství světa 2018 se odehraje na stadionu Lužniki v Moskvě. Kapacita stadionu je 81 tisíc diváků. Zápas mezi Francií a Chorvatskem má výkop v 17 hodin středoevropského času.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Joe Biden si při hře se psem vymknul kotník

Zvolený americký prezident Joe Biden při hře se psem Majorem sklouzl a vymknul si kotník. Oznámil to jeho úřad. Podle něj se to stalo v sobotu a v neděli měl osmasedmdesátiletého politika prohlédnout ortoped. V krátkém prohlášení se uvádí, že to bude jenom z "opatrnosti".

Podle agentury AP Biden navštívil ortopeda dnes odpoledne. Agentura Reuters napsala, že Biden odjel za ortopedickým specialistou v Newarku ve státě Delaware. Novináři, kteří s ním cestovali, museli zůstat v autobuse a neviděli ho vstupovat do budovy, uvádí Reuters.

Biden se má úřadu ujmout v lednu a bude skládat přísahu jako dosud nejstarší z amerických prezidentů. Jeho zdravotní stav budou pečlivě sledovat jeho oponenti i spojenci, píše Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy