Reklamu na fotbal režíroval CR7. Tak se bojovalo v prvním šlágru šampionátu

Cristiano Ronaldo hned v prvním zápase Portugalců na šampionátu potvrdil, proč je fenoménem současného fotbalu.
Díky němu se Portugalci rozešli v pátek v Petrohradu se Španělskem smírně 3:3.
Slavný CR7 začal své představení gólem z penalty už ve čtvrté minutě.
Na 1:1 srovnal Diego Costa ve 24. minutě poté, co si pohrál s obránci a zakončil přesnou střelou.
Konec prvního poločasu znovu patřil Ronaldovi, jehož střelu z hranice šestnáctky brankář De Gea mezi rukavicemi propustil do sítě.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
15. 6. 2018 23:14
Prohlédněte si fotografie z utkání druhé hracího dne MS, jehož zlatým hřebem byl souboj fotbalistů Portugalska a Španělska.
 

Právě se děje

před 46 minutami

OSN ostře zkritizovala evropské země, že nezákonně vytlačují uprchlíky od svých hranic

Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) ostře kritizoval evropské země, které podle něj od svých hranic protiprávně vyhánějí uprchlíky, aniž by jim poskytly možnost požádat o azyl. Podle vyjádření úřadu je tato praxe čím dál častější na moři i na pozemních hranicích a státy by s takovým postupem měly okamžitě skoncovat a zahájit vyšetřování konkrétních přečinů. Konkrétní země UNHCR nejmenoval.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

V Singapuru zadrželi mladíka, který chtěl podle úřadů zaútočit na dvě mešity

V Singapuru zadrželi šestnáctiletého mladíka, který podle úřadů plánoval teroristické útoky na dvě mešity. Ve čtvrtek o tom informovala agentura AP. Podle ministerstva vnitra se mladík zjevně inspiroval činem bělošského extremisty Brentona Tarranta, který v roce 2019 v mešitách v novozélandském městě Christchurch zabil 51 lidí, a motivovala ho "silná antipatie vůči islámu".

Kvůli věku úřady neuvedly jméno zadrženého, podle nich ale jde o mladíka křesťanského vyznání. Protože útok nespáchal a je nezletilý, nemůže být obžalován, nejspíš jej ale čeká pobyt v nápravném zařízení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy