Neděle přinesla Kolumbijcům radost a Angličanům góly. Poláci smutnili, hráči Panamy rozjímali

Kolumbijská fanynka mohla být po duelu s Polskem spokojená. Jihoamerický tým je dál ve hře o postup ze skupiny H.
Kolumbijci zdolali v zápase skupiny H Polsko 3:0.
Polsko dosud nezískalo ani bod a v posledním duelu skupiny H proti Japonsku už nemůže zabojovat o první účast v osmifinále od roku 1986.
O jasné výhře jihoamerického týmu rozhodli Yerry Mina, Radamel Falcao a Juan Cuadrado.
Zápas národního výběru se Senegalem sledovala v Jekatěrinburgu japonská princezna Takamado.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
24. 6. 2018 22:40
Prohlédněte si fotografie z nedělních utkání na MS 2018, které ukončily druhé kolo zápasů v základních skupinách.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy