VIDEO Měla to být penalta, zlobí se Brazilec Marcelo

Sport Sport
18. 6. 2014 8:20
S pocitem křivdy odcházel Brazilec Marcelo z trávníku po včerejším zápase skupiny B světového šampionátu mezi domácími Brazilci a fotbalisty Mexika.
Údajný penaltový faul Raula Jimeneze na Marcela v zápase Mexika s domácí Brazílií. | Video: youtube.com

Salvador - S pocitem křivdy odcházel Brazilec Marcelo z trávníku po včerejším zápase skupiny B světového šampionátu mezi domácím výběrem a fotbalisty Mexika.

Brazilský obránce si totiž myslí, že jeho souboj s Raulem Jimenezem v posledních minutách zápasu byl "zralý" na odpískání penalty.

Marcelo se probíjel mexickou obranou, když po souboji se soupeřem skončil na zemi. Ale přes jeho i divácké protesty zůstala píšťalka hlavního rozhodčího Cuneyta Cakira němá.

"Když jsem získal míč, chytil mě za rameno. A když mě stáhl uprostřed pokutového území, měla to být penalta," popsal Marcelo pro goal.com svůj pohled na věc.

"Stáhl mě. Kdyby to neudělal, získal bych míč a mohl ho přihrát některému ze spoluhráčů," dodal brazilský bek. Svůj názor na celou situaci si můžete udělat sami z videa na začátku článku.

A tak byli "kanárci" s remízou nakonec spokojeni. "V šatně jsme se shodli na to, že důležitější než vítězství je to, že jsme zabránili porážce. Pokud bychom prohráli, tak bychom nemuseli vyhrát skupinu," vysvětlil útočník Bernard.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Metropolí Eritrey otřáslo šest explozí, možná šlo o rakety z Tigraje

 Eritrejským hlavním městem Asmarou otřáslo v pátek pozdě večer šest explozí. Informovalo o tom americké ministerstvo zahraničí. Příčina ani přesné místo výbuchů zatím nejsou jasné, nicméně na Asmaru už dříve stříleli rakety povstalci ze sousední etiopské oblasti Tigraje, kde proti nim bojuje etipská armáda, poznamenala dnes agentura Reuters.

"V Asmaře nastalo ve 22:13 šest explozí," sdělilo ministerstvo zahraničí Spojených států na Twitteru. Zároveň vyzvalo americké občany, aby měli stále na paměti konflikt, který se odehrává v Tigraji. Tigraj leží na severu Etiopie a je jedním z jejích autonomních států. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy