Mourinhův debut na San Bernabeu. Nastoupí i Ronaldo

Ivo Pospíšil
11. 9. 2010 12:45
Snad se znovu nezraní, doufá Portugalec
José Mourinho
José Mourinho | Foto: Reuters

Madrid - Čeká ho debut v La Lize před vlastními diváky.

Portugalský kouč José Mourinho přišel do Realu Madrid s velkou pompou a fanoušci královského klubu si od něj slibují, že naváže na úspěšná léta, kdy tým vyhrával pravidelně domácí soutěž i evropské poháry.

Čtěte také:
Kupte mi další útočníky. Mám jich málo, naříká Mourinho
Další rána pro Mourinha, na tři týdny přijde o Ronalda
Mourinho zahájil misi v Realu remízou. Barca nadělovala

Úvod však podle představ nevyšel, Real jen remizoval na hřišti Malorky 0:0. V sobotu má možnost zaváhání napravit, na San Bernabeu hostí jeho výběr Osasunu.

"Bude to těžký zápas, ale já jsem zvyklý hrát před publikem, které od vás očekává dobré výsledky. Bylo tomu tak na San Siru i na Stamford Bridge. Takže, žádný problém," citují Mourinha oficiální stránky klubu.

"Teď se soustředím na to, abychom vyhráli. Naším cílem je vyhrát každý zápas. Nastoupí i Cristiano Ronaldo, jen se bojím, že by se mohl znovu zranit. To je ale ve fotbale normální. Bude pak hrát po boku Higuaina.

"Líbil se mi i teď Benzema, jak hrál za Francii. Když se vrátil, byl velmi unavený. Každý hráč je v našem týmu důležitý, protože nás čeká každé tři dny jeden zápas. Z toho harmonogramu nejsem moc nadšený,

Ten na závěr zhodnotil i současnou situaci u národního týmu, kde skončil po špatném vstupu do kvalifikace kouč Carlos Queiroz.

"Nevidím rád, když se Portugalsku nedaří. Snad se to změní. Přál bych si, aby byl novým koučem Luis Aragones, protože je velmi zkušený, ale zárovň také věřím tomu, že by národní tým měl vždy trénovat člověk z dané země," uzavřel Mourinho.  

 

Právě se děje

Další zprávy