Mourinhovo londýnské blues se proměnilo v labutí píseň

Připomeňte si mizernou první polovinu letošní sezony fotbalové Chelsea, která stála jejího výbušného a arogantního kouče Josého Mourinha místo u "Blues".
Skončilo tak druhé angažmá Mourinha u Chelsea. A to navzdory faktu, že kouč v létě podepsal novou smlouvu na čtyři roky.
Nový kontrakt byl však téměř jedinou dobrou zprávou, kterou svérázný trenér v této sezoně slyšel.
Pak začaly trable. Všechno odstartovalo v duelu o Community Shield, anglický superpohár. Po prohře 0:1 s Arsenalem si Mourinho uřízl ostudu, když kolegovi na soupeřově lavičce Arsénu Wengerovi nepodal ruku.
Také hned na začátku Premier League přišla kontroverze. Mourinho hrubě slovně napadl půvabnou lékařku Evu Carneirovou, která při zápase prvního kola se Swansea (2:2) v samém závěru vběhla na hřiště ošetřit zraněného Edena Hazarda.
Foto: Reuters
Sport Sport
17. 12. 2015 18:30
Připomeňte si mizernou první polovinu letošní sezony fotbalové Chelsea, která stála jejího výbušného a arogantního kouče Josého Mourinha místo u "Blues".

Více o fotbalové Chelsea čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 14 minutami

Pošta bude od dubna vydávat důchod opět i na pobočkách. Přizpůsobí se návykům seniorů

Česká pošta se v dubnu vrátí k výplatě důchodů standardním způsobem. Část seniorů si tak pro penzi bude moci dojít na pobočku. Uvedl to mluvčí Matyáš Vitík. Nejbližším výplatním dnem pro důchody je čtvrtek 2. dubna. 

Minulý měsíc kvůli koronaviru všechny důchody pošťáci roznášeli lidem domů.  Pošta podle Vitíka vyhodnotila tento dosavadní způsob výplaty. Úspěšnost doručování byla 80 procent, lokálně ve velkých městech ale pouze 35 procent.

"Z terénního dotazování mezi důchodci a z reakcí této klientely na pobočkách vyplynulo, že velká část těch, kteří si standardně nechávají posílat důchod na poštu, kde si ho také vyberou, nemají o doručování na adresu zájem a stále preferují návštěvu pobočky. S ohledem na tyto odlišnosti a klientské návyky různých skupin seniorů bude od 2. dubna Česká pošta bude vyplácet důchody standardním způsobem, jaký si důchodce zvolil a na který je zvyklý," sdělil Vitík.

Zdroj: ČTK
Další zprávy