Monako opět ztratilo body, doma jen remizovalo s Evianem

8. 11. 2013 22:30
Fotbalisté Monaka ztratili ve druhém zápase francouzské ligy, když po prohře v Lille doma jen remizovali s Evianem 1:1.
Radamel Falcao se sice dotáhl v čele tabulky kanonýrů Ligue 1 na Edinsona Cavaniho, Monaku však k výhře nepomohl. | Foto: Reuters

Monte Carlo - Fotbalisté Monaka ztratili ve druhém zápase francouzské Ligue 1, když po prohře v Lille doma jen remizovali s Evianem 1:1.

Hosté se ujali vedení ve 20. minutě zásluhou gólu Daniela Wasse, Monako sice o sedm minut později vyrovnalo zásluhou Radamela Falcaa, další gól se mu už však vstřelit nepovedlo.

Kolumbijský střelec se alespoň díky devátému gólu v sezoně dotáhl v čele tabulky střelců soutěže uruguajského kanonýra PSG Edinsona Cavaniho.

Monako se bodově dotáhlo na druhé Lille, na vedoucí PSG pak ztrácí dva body. Evian se posunul na 12. příčku.