reklama
 
 

Mohou za to geny, říká Luiz o parádní trefě proti Kolumbii

5. 7. 2014 10:42
Brazilský obránce David Luiz se v pátečním čtvrtfinále mistrovství světa s Kolumbií blýskl krásným gólem z přímého kopu.

Fortaleza - Brazilský obránce David Luiz se v pátečním čtvrtfinále mistrovství světa s Kolumbií blýskl krásným gólem z přímého kopu. Techniku zahrávání standardních situacích přisoudil sedmadvacetiletý fotbalista svým genům.

Luiz, který se před šampionátem stal díky přestupu z Chelsea do Paris St. Germain nejdražším obráncem světa, si v 69. minutě postavil míč a zhruba ze třiceti metrů ho placírkou přes zeď trefil přesně do horního růžku. Domácí Brazílie v té chvíli vedla ve Fortaleze 2:0.

Krásný gól Luize v zápase s Kolumbií:

"Myslím, že je to genetické. Narodil jsem se s takovýma nohama," řekl novinářům s úsměvem Luiz a gestem ukázal, že jako dítěti mu špičky nohou směřovaly na opačné strany.

"Bylo to skvělé, protože jsem trefil míč v tom správném místě. Můžete to zkoušet trefit stejně, ale zabere vám to celý den. Jsem šťastný, protože jsem tím svému týmu pomohl," přidal brazilský obránce.

Podle trenéra "Kanárků" Luize Felipeho Scolariho nastudoval Luiz hodně videí se standardními situacemi. "Měli jsme hráče z Corinthians Marcelinha Cariocu. Ten zahrával přímé kopy podobně, nikdo jiný to tak neuměl," zavzpomínal Scolari.

autor: ČTK | 5. 7. 2014 10:42

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama