Milovaný i nenáviděný. To jsou tváře kouče Diega Maradony

Milovaný i nenáviděný. To jsou tváře kouče Diega Maradony
A často i opouští vymezený prostor
Maradona má zatím na turnaji důvod k radosti. Jeho tým dal zatím pět gólů
Vlnu radosti vždy pocítí i asistenti
Jeho gesta jsou často terčem kamer a fotoaparátů
Foto: Sport
Sport Sport
17. 6. 2010 18:51

Na lavičce nebrání svému temperamentu ani emocím. Působí rozporuplně. Někteří ho milují, druzí ho nemohou vystát. Fakt ale zatím je, že se Argentině pod jeho vedením na MS daří. Podívejte se, jak Diego Maradona vede svou zemi v Jižní Africe z lavičky

 

Právě se děje

Aktualizováno před 14 minutami

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek se ve středu vydá na svou první zahraniční cestu na Slovensko

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) se příští středu 28. dubna, týden po svém jmenování do vlády, vydá na svou první zahraniční cestu. Jak bývá u nejvyšších českých ústavních činitelů po rozpadu společné federace nepsanou tradicí, povede na Slovensko. Kulhánek to večer oznámil na twitteru po dnešním telefonátu se svým polským protějškem Zbigniewem Rauem.

Polskému ministrovi zahraničí poděkoval za slova podpory, které Rau vyjádřil České republice. "Pozval mě do Polska, kam se moc rád vydám. Na první zahraniční cestu pojedu ve středu na Slovensko a pak i do Maďarska. Spolupráce ve V4 je priorita," uvedl šéf české diplomacie.

před 29 minutami

Tenistka Siniaková ve čtvrtfinále v Istanbulu podlehla jedničce Mertensové

Česká tenistka Kateřina Siniaková si semifinále v Istanbulu nezahraje. Ve čtvrtfinále nestačila na turnajovou jedničku Elise Mertensovou z Belgie, které podlehla dvakrát 4:6.

Siniaková se sedmnáctou hráčkou světa prohrála za hodinu a 36 minut. Ve druhé sadě Češka vedla už 4:1, ale náskok neudržela a Mertensové podlehla i ve čtvrtém vzájemném utkání.

Čtyřiadvacetiletá Siniaková, které ve světovém žebříčku patří 69. místo, promarnila možnost ukončit téměř dvouleté čekání na postup do semifinále. Naposledy si v něm zahrála předloni v Bronxu, ve čtvrtfinále se představila poprvé od loňského září.

Zdroj: ČTK
Další zprávy