Matějů debutoval v Serii A, s Brescií v Miláně prohrál 0:1. Zmrhal zůstal na lavičce

31. 8. 2019 20:22
Aleš Matějů debutoval v Serii A v dresu nováčka Serie A Brescie, která prohrála na hřišti AC Milán v druhém kole italské ligy 0:1. Jeho spoluhráč Jaromír Zmrhal tentokrát přihlížel utkání pouze z lavičky.
Alessio Romagnoli, stoper AC Milán
Alessio Romagnoli, stoper AC Milán | Foto: Reuters

Milán šel do vedení ve 12. minutě, kdy se prosadil Hakan Calhanoglu. Jen o dvě minuty později se na hřiště dostal Matějů. Třiadvacetiletý bek, který nemohl v prvním kole z důvodu karetního trestu nastoupit, vystřídal Bruna Martellu a připsal si debut v nejvyšší italské soutěži. V dresu Brescie již působil v minulé sezoně, v Serii B nastoupil do 22 zápasů.

Italská fotbalová liga - 2. kolo:  AC Milán - Brescia 1:0 (12. Calhanoglu), Juventus Turín - Neapol 4:3 (16. Danilo, 19. Higuaín, 62. Ronaldo, 90.+2 vlastní Koulibaly - 66. Manolas, 68. Lozano, 81. Di Lorenzo).

1. Juventus Turín 2 2 0 0 5:3 6
2. Boloňa 2 1 1 0 2:1 4
3. Inter Milán 1 1 0 0 4:0 3
4. Lazio Řím 1 1 0 0 3:0 3
5. Bergamo 1 1 0 0 3:2 3
6. FC Turín 1 1 0 0 2:1 3
7. Udine 1 1 0 0 1:0 3
8. Neapol 2 1 0 1 7:7 3