reklama
 
 

Matějovský neslavil: Nemám důvod k radosti, když nehraju

Aktualizováno 1. 12. 2013 8:30
Hodně zvláštní pachuť mělo vítězství pražské Sparty na hřišti Jablonce. Střelec rozhodujícího gólu totiž branku neslavil.

Jablonec - Hodně zvláštní pachuť mělo vítězství pražské Sparty v sobotním zápase 16. kola Gambrinus ligy na hřišti Jablonce.

Letenští udrželi podzimní neporazitelnost díky rozhodující brance na 3:2, kterou vstřelil střídající ex-kapitán Marek Matějovský.

Zatímco všichni ostatní hostující hráči jásali, střelec gólu branku neslavil. "V posledních týdnech tady nemám moc důvodů k radosti, protože nehraju. Co k tomu říct, nepřísluší mi to komentovat," uvedl po utkání v rozhovoru pro Českou televizi Matějovský.

Matějovského však k jeho slovům zřejmě vedly i osobní problémy. V pátek měl totiž jeho bratr Josef problémy se srdcem a byl hospitalizován na jednotce intenzivní péče.

Lavička: Stále má Spartě co dát

Bývalý reprezentant působil po utkání hodně otráveně a zatímco jeho spoluhráči šli důležitou výhru oslavit se svými fanoušky, Matějovský zamířil jako jediný do kabiny.

"Marka samozřejmě chápu, ale chci říct, že on pracuje na tréninku výborně a dnes ukázal, že má Spartě stále co dát. Vážím si ho za jeho přístup," řekl po zápase trenér hostů Vítězslav Lavička a nechtěl komentovat, zda Matějovský v zimní přestávce Spartu opustí.

"Je stále právoplatným hráčem Sparty a dnes to ukázal, když hrál klíčovou roli v tom, že jsme zápas nakonec zvládli a otočili," poznamenal Lavička.

autor: Sport | 30. 11. 2013 23:30

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama