Marchisio si na tréninku poranil koleno a skončila mu sezona

ČTK ČTK
27. 3. 2015 15:35
Devětadvacetiletý fotbalista si na dnešním tréninku italské reprezentace poranil koleno a po operaci bude chybět minimálně půl roku.
Alvaro Morata a Claudio Marchisio (Serie A)
Alvaro Morata a Claudio Marchisio (Serie A) | Foto: Reuters

Řím - Záložníkovi Juventusu Turín Claudiu Marchisiovi skončila sezona. Devětadvacetiletý fotbalista si na dnešním tréninku italské reprezentace poranil koleno a po operaci bude chybět minimálně půl roku.

Lékař národního týmu Enrico Castellacci potvrdil, že Marchisio si den před kvalifikačním utkáním v Bulharsku natrhl přední zkřížený vaz v pravém koleně a čeká ho dlouhá pauza. Juventus tak v dubnovém čtvrtfinále Ligy mistrů proti Monaku bude po Paulu Pogbovi postrádat dalšího klíčového středopolaře.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Třináct obětí při sebevražedném útoku v Kábulu

Nejméně 13 obětí včetně dětí a 30 zraněných si vyžádal sebevražedný atentát u školy v Kábulu. Zranění některých jsou vážná, takže počet obětí může vzrůst. Islamistické hnutí Tálibán odpovědnost za útok odmítlo. "Sebevražedný útočník se snažil dostat do školy, ale její ochranka si ho všimla. Poté se útočník odpálil v blízkosti školy," citovala agentura AFP afghánské ministerstvo vnitra. Dnešní útok se odehrál jen dva dny poté, co při náletu afghánské armády, který zasáhl náboženskou školu v severovýchodní provincii Tachár, zahynulo nejméně 12 lidí, včetně dětí. Nálet byl namířen proti hnutí Tálibán, které krátce předtím ve stejné provincii zabilo téměř čtyři desítky příslušníků afghánských jednotek.

Další zprávy