Manchester United "povinně" zdolal Shrewsbury a jsou ve čtvrtfinále FA Cupu

22. 2. 2016 22:57
Fotbalisté Manchesteru United vyhráli na hřišti třetiligového týmu Shrewsbury Town 3:0 a jsou ve čtvrtfinále FA Cupu.
Jesse Lingard z Manchester United slaví gól v zápase se Shrewsbury Town.
Jesse Lingard z Manchester United slaví gól v zápase se Shrewsbury Town. | Foto: Reuters

Shrewsbury - Fotbalisté Manchesteru United postoupili po vítězství 3:0 nad třetiligovým soupeřem Shrewsbury Town do čtvrtfinále Anglického poháru. Tým kritizovaného trenéra Louise van Gaala povinným úspěchem ukončil sérii tří soutěžních zápasů bez výhry.

Čtyři dny po nečekané porážce 1:2 na hřišti dánského mistra Midtjyllandu se gólově prosadili Chris Smalling, v nastavení první půle Juan Mata a ve druhém poločase Jesse Lingard.

Třetí gól Manchesteru dal Lingard po skvělé přihrávce Herrery:

O postup do semifinále se Manchester utká 12. března z West Hamem, už ve čtvrtek bude v odvetě na domácím hřišti napravovat porážku z Dánska.