Manchester porazil Hull a stále živí šanci na Evropskou ligu

6. 5. 2014 23:10
Fotbalisté Manchesteru United porazili v předposledním utkání sezony Hull 3:1. Dvěma góly se při debutu v prvním týmu blýskl osmnáctiletý James Wil
Ryan Giggs (vlevo) si v závěru zápasu s Hullem vyzkoušel roli hrajícího trenéra. | Foto: Reuters

Manchester - Fotbalisté Manchesteru United porazili v předposledním utkání sezony Hull 3:1. Dvěma góly se při debutu v prvním týmu blýskl osmnáctiletý James Wilson. Manchester se na sedmém místě udržel ve hře o účast v Evropské lize. Na Tottenham ztrácí před závěrečným kolem tři body a má výrazně lepší skóre.

Wilson se brankami v obou poločasech postaral o dvougólový náskok domácích a po rychlé odpovědi Mattyho Fryatta potvrdil v závěru vítězství Robin van Persie, jenž přišel na hřiště jako Wilsonův náhradník.

V roli rezervního hráče zasáhl na posledních dvacet minut do zápasu také Ryan Giggs, který od 22. dubna vede mužstvo jako trenér po odvolaném Davidu Moyesovi. Při domácí rozlučce United s nepodařenou sezonou to pro čtyřicetiletého záložníka byly patrně poslední minuty hráčské kariéry.